Reklama

Reklama

Naprawdę mocny wieczorowy makijaż

"Couture eye" jest wyrazisty i pełen dramaturgii. Jeśli lubisz czuć się królową nocy, ten makijaż z pewnością ci się spodoba.


"Couture eye" to jedna z propozycji YSL na lato 2013. Bazą tego makijażu jest "Parisian eye" - lżejszy makijaż, który nadaje się również na dzień i który za pomocą kilku pociągnięć można zmienić w wyjątkowo mocna wersję wieczorową. Paryskie oko miało mocno przeciągnięte zewnętrzne kąciki. Zaczynamy od lekkiego skrócenia tego przeciągnięcia i zbieramy nieco  cienia za pomocą patyczka higienicznego. Oko jest gotowe do przekształcenia w "Couture eye".

Reklama

Lloyd Simmonds nakłada warstwę jasnego cienia na środek powieki. Ciemnym cieniem odważnie zaznacza zgięcie powieki na całej długości i mocno podkreśla dolną powiekę. "Couture eye" jest bardziej zaokrąglone niż "Parisian eye". Jasnym cieniem rozświetla  łuk brwiowy.

Dla jeszcze mocniejszego efektu u podstawy rzęs rysuje kreskę eyelinerem, a dolną powiekę podkreśla czarną kredką od wewnątrz. Na koniec - odrobina mascary.

Pamiętaj o usunięciu drobinek cienia, które opadły na policzki i "rozmyciu" za pomocą pędzelka wszystkich krawędzi, tak aby cienie łagodnie przechodzi jeden w drugi.

Zobacz, jak Lloyd Simmonds wykonuje "Couture eye" :

I" Parisian eye":

IG

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: eyeliner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy