Reklama

Reklama

Nowa fryzura - nowa ja

O tym, że nowa fryzura zmienia image nie trzeba nikogo przekonywać. Zamiast eksperymentować na sobie, zobacz, jak zmieniały się gwiazdy i czy wszystkie zmiany są korzystne.

Gwiazdy lubią zmieniać swój wizerunek, zaskakiwać nowym wyglądem. Wszakże nowa fryzura to dobry pretekst, by znaleźć się na okładce popularnego magazynu i przypomnieć się mediom.

Reklama

Nie wszystkie zmiany wizerunku znanych jednak są trafione. Zobacz galerię metamorfoz gwiazd i oceń trafność dokonanych zmian.
Blondynki, brunetki i rude
Dylemat blondynka czy brunetka nie dotyczy tylko facetów i wyboru dziewczyny, wiele z nas nie może się zdecydować, który kolor włosów wybrać. Ciemny podkreśla kolor oczu ale blond rozjaśnia twarz. Który lepszy?
Podobny dylemat miała Charlize Theron, jednak po krótkim epizodzie w roli brunetki powróciła do naturalnego koloru włosów. Także Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Dominika Ostałowska czy Lindsay Lohan sprawdziły na własnej skórze (czytaj: na własnych włosach) z jakim kolorem włosów wyglądają lepiej. Młoda mama - Joanna Koroniewska - zmieniła swój wizerunek i zaprezentowała się w wersji blond. Ocenę pozostawiamy wam.

Zmiana koloru na płomiennorudy korzystnie wpłynęła na wizerunek Kasi Zielińskiej wydobywając jasnoniebieski kolor oczu aktorki. Podobnie, jak w przypadku Ani Wyszkoni, filigranowe sylwetki pań zyskały także na wyrazistości.

Krótkie włosy są sexy

Bardzo kobiece długie włosy - znak firmowy Demi Moore - aktorka "poświęciła" dla roli. Naszym zdaniem "łysa" Demi wyglądała równie kobieco i seksownie.

Małgorzata Kożuchowska, która wcielając się od kilku lata w rolę Hanki Mostowiak stała się dla wielu Polek dziewczyną z sąsiedztwa, także zmieniła fryzurę. Krótkie precyzyjne cięcie nadało jej sylwetce subtelności i, chyba, bardziej wpisuje się w obraz ikony stylu, za jaką uchodzi aktorka.

Nowa, krótka fryzura to także nowy wizerunek Joanny Brodzik, powracającej przed kamery po dłuższej nieobecności.

Nowe, nie zawsze znaczy lepsze, zanim więc zdecydujesz się na radykalną zmianę koloru lub długości włosów, poradź się stylisty.

Zobacz także galerię metamorfoz gwiazd.

Dowiedz się więcej na temat: kolor | wizerunek | fryzury | nowa fryzura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje