Reklama

Reklama

Odnaleźć harmonię

Klinika Profemed Medycyna Estetyczna funkcjonująca w samym sercu Warszawy, w Hotelu Marriott stworzona została z myślą o przywracaniu równowagi między tym, co wewnętrzne, a tym, co zewnętrzne.

Placówka jest doskonałym miejscem dla tych, którzy w codziennym zabieganiu pragną odnaleźć harmonię i spokój oraz wydobyć swoje wewnętrzne piękno. Miejsce to łączy profesjonalny zespół lekarzy, kosmetologów i masażystów, najnowocześniejsze urządzenia i techniki zabiegowe medycyny estetycznej z holistycznym podejściem do piękna.

W Klinice odbywają się cykliczne warsztaty, eventy oraz spotkania motywacyjne. Jednym z nich są śniadania z marką beGlosssy i blogerkami urodowymi. Tym razem odsłona nowego jesiennego pudełka beGlossy Slow Life połączona została z premierą najnowszego ekologicznego menu Nutri na jesień i zimę dostępnego w Profemed. W skład oferty Nutri wchodzą zarówno zabiegi jak i masaże, które bazują na naturalnych składnikach produktów. 

Reklama

Gościem specjalnym spotkania była Paulina Holtz która opowiadała o życiowej równowadze i godzeniu pracy zawodowej ze zdrowym odżywianiem, aktywnym uprawianiem sportu oraz wychowywaniem dzieci. O swoich sposobach na odnalezienie życiowego balansu mówiły również Elżbieta Gozdecka dyrektor Profemed Medycyna Estetyczna oraz Dominika Jaśkowiak właścicielka agencji LuxPR Public Relations.

Panie dyskutowały nie tylko o tym, jak przetrwać długie jesienne wieczory, ale przede wszystkim, jak wydobyć z tego czasu to, co najlepsze - czyli co jeść, jak korzystać z jesiennych dóbr natury, jak pielęgnować skórę po lecie i w chłodniejsze dni oraz jak nie dać się jesiennej depresji i skutecznie automotywować do działania. Wszystkie kobiety mogły zaczerpnąć mnóstwa inspiracji podczas panelu dyskusyjnego, który nie miał końca.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje