Reklama

Reklama

Pat McGrath - zmalowała świat mody

To jedna z czołowych makijażystek na świecie. Pat McGrath czego się nie dotknie dosłownie zamienia się w złoto - szczególnie, jeśli do łask przywraca mieniące się cienie i brokaty. Ulubienica świata mody została przez branżę doceniona odbierając wyróżnienie CFDA Fashion Awards.

Amerykańska Rada Projektantów Mody, CFDA, po raz pierwszy w historii wyróżniła makijażystkę, Pat McGrath. Jeśli można mówić o przenikaniu się światów mody i urody, to niewątpliwie ona jest łącznikiem.

"Myślę, że ta nagroda pozwoli mi dalej wykorzystywać modę i makijaż, jako sposób na wyrażanie mojej wizji, filozofii. To pozwoli mi również przesuwać granice pokazując i celebrując piękno, różnorodność i indywidualność" - przyznała w rozmowie z "The Cut" Pat McGrath.

Dodaje, że dla niej makijaż jest niezwykłym narzędziem do dzielenia się swoimi inspiracjami, fantazjami i wizją świata. "Największą radość każdego dnia sprawia mi możliwość kreowania, zabawy konwencją i wymyślania nowych rzeczy" - przyznaje.
Przyznaje, że z radością obserwuje jak dalece rozwinęła się sztuka makijażu. Nie chodzi tu jedynie o technologie, formuły czy produkty, a o sam zamysł. Trójwymiarowe makijaże, korzystanie z kryształów, pereł, kamieni szlachetnych; iluzja i kreatywność, to czyni makijaż tak porywającym. (PAP Life)

Reklama

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje