Phytolastil marki Lierac przeciw rozstępom

Rozstępy to niepozorne, w gruncie rzeczy niewielkie skazy, ponoć niedostrzegalne przez większość mężczyzn – a jednak dla kobiet są poważnym źródłem kompleksów i często powodem, by nie odsłaniać ciała nawet na plaży. Linia Phytolastil skutecznie i trwale zmniejsza widoczność rozstępów, spłycając je i przywracając koloryt zdrowej skóry.

Lierac Phytolastil Żel, żel zapobiegający rozstępom
Lierac Phytolastil Żel, żel zapobiegający rozstępom INTERIA/materiały prasowe

Wybierając kosmetyki przeciw rozstępom, należy zwrócić uwagę na ich skład i bezpieczeństwo stosowania. Phytolastil Żel Lierac to produkt opracowany ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kobiet w ciąży i karmiących piersią, ale również młodych osób w okresie dojrzewania lub przy wahaniach wagi ciała. Żel zawiera składniki roślinne, które wzmacniają tkankę łączną i zapobiegają pojawianiu się rozstępów na biuście, brzuchu, biodrach i pośladkach. Produkt przywraca skórze właściwą strukturę, zwiększa elastyczność i sprężystość, ujędrnia oraz zapewnia intensywne nawilżenie - podkreśla ekspert Lierac, Katarzyna Stolarska.

Formuła Phytolastil Żel została oparta na unikalnym, wysoce skoncentrowanym kompleksie roślinnym: skrzyp - przywrotnik - bluszcz, który normalizuje biosyntezę fibroblastów. Żel jest bardzo wydajny, a  dzięki lekkiej i szybko wchłaniającej się konsystencji łatwo się rozprowadza, doskonale sprawdzając się w codziennej pielęgnacji.

A gdy już są? Skoncentrowany atak

Najłatwiejsze do redukcji są rozstępy w początkowym stadium - czerwonawy kolor jest bardziej widoczny, ale oznaczy, że blizny są wciąż świeże i bardziej podatne na nasze próby ich usunięcia. Przy rozstępach białych czy perłowych potrzeba silnie skoncentrowanych produktów, które pomogą naprawić powstałe uszkodzenia. Serum w ampułkach Phytolastil zawiera wysoką koncentrację kompleksu roślinnego, który skutecznie stymuluje pracę fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny - są to białka decydujące o spoistości i odporności skóry. Trwająca 6 do 8 tygodni kuracja widocznie i trwale zmniejsza rozstępy, spłyca je, zmniejszając ich głębokość, szerokość i długość i przywracając koloryt zdrowej skóry.

LIERAC Phytolastil Żel, żel zapobiegający rozstępom (200 ml) ok. 112 zł

LIERAC Phytolastil Ampułki, serum korygujące rozstępy (20 sztuk o poj. 5 ml) ok. 158 zł

LIERAC Phytolastil Płyn, serum korygujące rozstępy (75 ml) ok. 125 zł

INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas