Reklama

Pięknie być nastolatką!

Burza hormonów sprawia, że piękna jak aksamit skóra dziecka w okresie dojrzewania staje się nieustającym źródłem problemów, stresów i napięć.

Główną przyczyną tego, że kobiety, które mają już za sobą pierwszą młodość, nie chciałyby wrócić do tego okresu jest wspomnienie trądziku, świecącej skóry, krostek... Na szczęście to mija. Na rynku jest dziś wiele kosmetyków pozwalających zminimalizować skutki burzy hormonów i odpowiednio pielęgnować skórę w tym trudnym dla niej okresie.

Na przeciw potrzebom nastolatków wyszło laboratorium Kolastyna, gdzie opracowano antybakteryjną serię NASTOLATKI. W skład linii wchodzą: krem nawilżająco-matujący, krem normalizująco-antybakteryjny, delikatne mleczko oczyszczające i odświeżający tonik normalizujący i głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy. Kosmetyki dzięki odpowiednio skomponowanym składnikom pozwalają odpowiednio pielęgnować młodą i wrażliwą skórę nie wysuszając jej.
Mamy dla was 10 zestawów kosmetyków NASTOLATKI ufundowanych przez firmę Klastyna. Wystarczy wziąć udział w konkursie i opowiedzieć o swoich sposobach pielęgnacji skóry w tym okresie.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy