Reklama

Powiększamy usta

Ostrzykiwanie ust kwasem hialuronowym w gabinecie to nie jest jedyny sposób, aby dodać im objętości. Z pomocą przyjdą domowe kuracje i nowoczesne kosmetyki.

Cukrowy peeling

Zmieszaj 1 łyżeczkę cukru z kilkoma kroplami oliwy. Kryształki sklejone tłuszczem nabierz na palec. Masuj usta okrężnymi ruchami przez ok. 2 minuty. Zabieg nie tylko wygładzi wargi, ale też pobudzi w nich krążenie i przygotuje do maseczki. 

Maska z przyprawą

Do 1 łyżeczki miodu dodaj odrobinę chili, cynamonu lub imbiru. Gęsty balsam nabierz na palec i wmasuj w usta. Poczujesz delikatne mrowienie i pieczenie - to efekt rozszerzania się naczyń krwionośnych i w efekcie nabrzmiewania ust. Maseczki nie zmywaj. Niech przyprawy powiększające wargi działają jak najdłużej. 

Olejek z mięty pieprzowej

Dla podtrzymania efektu ust w rozmiarze XL wetrzyj w nie odrobinę olejku z mięty pieprzowej. 

Reklama

***

#POMAGAMINTERIA

Inżynierowie wywodzący się z Politechniki Śląskiej prowadzą zrzutkę na bramy odkażające dla szpitali. Chcą postawić ich co najmniej dziesięć, uruchomili już działający prototyp. Możesz im pomóc i wesprzeć szpitale w walce z epidemią koronawirusa.

Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!
Tekst pochodzi z magazynu

Tina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama