Regeneracja – najlepiej w parze

Związek idealny? Regeneracja z komórkami macierzystymi i Wasza skóra. Dziś o prawidłowej pielęgnacji musi myśleć każdy, niezależnie od płci.

.
..

W dbaniu o piękno jedno jest pewne - zarówno ona, jak i on przepadają za nowoczesnymi rozwiązaniami i naukowo potwierdzonymi technologiami. To dlatego coraz częściej w preparatach pielęgnacyjnych można spotkać zaawansowane rozwiązania biotechnologiczne.

Przykładem są biodermokosmetyki Revitacell, które bazują na unikatowym odkryciu naukowym, surowcu NHAC Biocervin MIC-1 pozyskanemu dzięki przełomowemu odkryciu naukowemu - opatentowanych porożogennych komórkach macierzystych MIC-1. Biodermokosmetyki zawierają również szereg dodatkowych składników. W produktach znajdziemy regenerującą witaminę E, nawilżające ekstrakty z alg, łagodzący pantenol, odżywczy ekstrakt z kwiatów pomarańczy czy natłuszczający olej makadamia.

Dla Niej

Ona dba o wszystkie newralgiczne punkty swojego ciała. Skóra twarzy i szyi, dekolt, ręce czy okolice oka - to miejsca, które najczęściej zdradzają jej wiek. Szczególnie jednak należy zwrócić uwagę na pielęgnację biustu, gdyż bywa zaniedbywany w codziennej pielęgnacji. - Liczy się prewencja. Im wcześniej zaczniemy działać i zapobiegać oznakom starzenia, tym lepiej - mówi dermatolog, dr Edyta Engländer. Warto wybierać preparaty, które, jak te opracowane przez laboratorium Revitacell na bazie surowca powstałego z komórek macierzystych MIC-1 w naturalny sposób uruchomią procesy naprawcze w skórze. Do biustu świetnie nada się pielęgnacja w parze - Revitacell Stem Cells Bust Set, który dzięki peelingowi i serum regenerująco - liftingującemu zapewni pożądany efekty.

Dla Niego

On oczekuje szybkich i widocznych rezultatów, preparatów łatwych w użyciu i wydajnych. Jest to trudne, ale nie niemożliwe do wykonania. Kluczem będzie profilaktyka i codzienne stosowanie wysokospecjalistycznych produktów dobranych do potrzeb skóry. - Męska skóra, mimo że starzeje się później niż kobieca też potrzebuje specjalistycznego wsparcia - komentuje dr Edyta Engländer. Pielęgnacja powinna przebiegać błyskawicznie, bez żmudnych przygotowań i skomplikowanych sposobów aplikacji. W grę wchodzą lekkie formuły, które łatwo się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu na skórze.

Potwierdza to Paulina Bugno z laboratorium Revitacell, które opracowało formułę specjalnego balsamu do twarzy dla mężczyzn. - Revitacell Stem Cell Regenerating Face Balm for Men zawiera kompleks aktywny pozyskany z opatentowanych komórek macierzystych MIC-1, odkrytych przez polskich naukowców. Preparat regeneruje skórę już na poziomie komórkowym. Doskonale łagodzi skórę po goleniu, likwiduje podrażnienia i nawilża. Wystarczy rano i wieczorem wmasować go w twarz - wyjaśnia.

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas