Reklama

Reklama

Relaksująca pielęgnacja

Masła do ciała to najnowsza propozycja rynkowa Laboratorium Floslek. Wchodzą one w skład nowej serii Natural Body, która zapewnia ciału i duszy poczucie relaksującej równowagi i harmonii.

Szlachetne masła Natural Body przeznaczone są dla osób, które mają skórę skłonną do okresowych bądź całorocznych przesuszeń lub po prostu lubią dbać o ciało i kochają poczucie komfortu. Bogate w składniki odżywcze masła mają delikatne, pastelowe kolory. Aksamitna i niezwykle przyjemna konsystencja maseł, w zetknięciu z ciepłem ciała sprawia, że delikatnie się rozpuszczają, by pozostawić cieniutką warstwę ochronno-nawilżającą, która wchłania się przez kilka godzin, nie pozostawiając uczucia lepkości. Masła idealnie zatrzymują wilgoć w komórkach, nawilżają naskórek i głębsze warstwy skóry. Masaż z zastosowaniem maseł uelastycznia skórę, znacznie poprawia jej kondycję, ukrwienie i wygląd oraz efektywnie wpływa na eliminację toksyn z organizmu.

Reklama

Natural Body - Masło do pielęgnacji ciała liczi&arbuz, uzupełnia niedobór lipidów

Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu arbuza polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej, skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz bogaty w witaminę C ekstrakt z owoców liczi, o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i regenerującym.

Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.

Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)

Natural Body - Masło do pielęgnacji ciała mango & marakuja

Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu marakui polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz stymulujący regenerację kolagenu ekstrakt z owoców mango. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.

Cena ok. 21,50 PLN (op./ 240 ml)

Natural Body - Masło do pielęgnacji ciała opuncja & biała herbata

Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, intensywnym zapachu białej herbaty polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz bogaty we flawonoidy ekstrakt z opuncji o właściwościach zmiękczających, łagodzących. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.

Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)

Natural Body - Masło do pielęgnacji ciała wanilia & czekolada

Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym intensywnym zapachu wanilii i czekolady, polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz nawilżająco-relaksujący ekstrakt z wanilii. Po użyciu masła skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.

Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)

Natural Body - Masło do ciała truskawka & poziomka

Masło o aksamitnej konsystencji i przyjemnym intensywnym zapachu poziomki polecane do pielęgnacji skóry przesuszonej, odwodnionej oraz normalnej skłonnej do okresowego spadku nawilżenia. Zawiera naturalne oleje roślinne o działaniu zmiękczającym i wygładzającym skórę: słonecznikowy, babassu, masło Shea i oliwę z oliwek oraz regenerujący ekstrakt z owoców truskawki o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i polepszającym ukrwienie.

Po użyciu masła do ciała skóra jest dobrze natłuszczona, nawilżona, miękka, gładka, sprężysta i aksamitna w dotyku. 97% testujących potwierdziło, że masło przynosi ulgę suchej skórze, intensywnie ją regeneruje i jest doskonałe do masażu.

Cena ok. 21,50 PLN (op./240 ml)

Masła do ciała z serii Natural Body firmy Floslek dostępne są w aptekach oraz drogeriach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: pielegnacja | owoców | skóra | pielęgnacja | masło

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy