Reklama

Reklama

SOS dla włosów

Latem zaczynają sprawiać problemy. Zaradź im jak najszybciej!

1. Gdy się rozdwajają

Morska czy chlorowana woda, piasek i promienie słoneczne - niekorzystnie wpływają na stan włosów. Zwłaszcza końcówek. Gdy są mocno zniszczone, podetnij je i używaj regenerujących preparatów. Pasm nie trzyj podczas mycia i delikatnie rozczesuj grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami.

2. Gdy się przesuszają i łamią

Pasma mogą okazać się tak zniszczone, że nie pomoże im odżywka, którą zazwyczaj nakładasz. Dlatego sięgnij po silniej skoncentrowany kosmetyk, czyli maskę (do stosowania 2 razy w tygodniu). Dzięki ceramidom, roślinnym i owocowym ekstraktom znów staną się gładkie i pełne życia.

3. Gdy zaczynają wypadać

Nieodpowiednia pielęgnacja włosów latem powoduje ich wypadanie. Dlatego gdy tylko to zauważysz, sięgnij po preparaty z witaminami z grupy B i wyciągami z szałwii, miłorzębu czy cynamonowca. Pobudzają one mikrokrążenie krwi i stymulują odnowę komórkową, a to powoduje wzrost włosów. Stosuj je codziennie przez 3-4 tygodnie.

4. Gdy tracą połysk

Kruche, matowe pasma uratujesz przy pomocy keratyny i jedwabiu w płynie. Kosmetyki te zapewnią regenerację pasm na całej długości: od nasady aż po rozdwajające się końce. Odbudują je od wewnątrz i jednocześnie optycznie pogrubią - będą wydawać się gęstsze. I szybko odzyskają utracony blask.

Chwila dla Ciebie
Dowiedz się więcej na temat: S.O.S.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje