Szczoteczki Jordan Step by Step

O tym jak ważne dla zdrowia zębów jest ich czyszczenie, nie trzeba nikogo przekonywać. Właściwe nawyki higieniczne powinny być kształtowane już w dzieciństwie.

Szczoteczka z gryzakiem
Szczoteczka z gryzakiemmateriały prasowe

Kolorowe, dostosowane do potrzeb dziecka szczoteczki mogą być w tym pomocne. Jordan "Step by step" to nowa rodzina szczoteczek, które uczą krok po kroku, jak dbać o higienę jamy ustnej. Przy ich projektowaniu uwzględniono specyficzne potrzeby dzieci na różnych etapach rozwoju.

Step by step - Step 1 ( 0 - 2 rok życia)

Szczoteczka z gryzakiem

Szczoteczka Step 1 opracowana została z myślą o dzieciach do drugiego roku życia. Wyjątkowa stylistyka wzbudza zainteresowanie najmłodszych oraz pomaga wyrabiać nawyk czyszczenia ząbków. Kolorowy, dwukomponentowy uchwyt pełni również rolę gryzaka. Jest bezpieczny i poręczny. Odpowiednio mała główka szczoteczki ma miękkie włókna, które delikatnie czyszczą pierwsze ząbki i masują dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania. Kolorowe włókna wskazują, jaką ilość pasty należy nałożyć na szczoteczkę.

Step by step - Step 2 (3-5 rok życia)

Z wygodnym uchwytem

Szczoteczka Step 2 zaspokaja potrzeby dzieci w wieku od 3 do 5 roku życia, kiedy maluchy uczą się samodzielnie szczotkować zęby. Wielkość i kształt uchwytu została dopasowana do dłoni dziecka i jego zdolności manualnych w tym wieku. Miękkie włókna małej główki szczoteczki dokładnie oczyszczają delikatne mleczne zęby malucha. Końcówka Active Tip, z dłuższymi włóknami, pomaga docierać do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Najbardziej cieszy dzieci kolorowa kapsuła z obrazkiem umieszczona w rączce szczoteczki. Sprawia ona, że mycie zębów staje się zabawą.

Step by step - Step 3 (6-8 rok życia)

Zmienia kolor

Szczoteczka Step 3 zaprojektowana została z myślą o dzieciach od 6 do 8 roku życia. W tym wieku dzieci mają zarówno zęby mleczne, jak i delikatne zęby stałe o różnej wielkości i ustawieniu, co istotnie utrudnia ich czyszczenie. Większa główka szczoteczki z miękkimi włóknami o różnej długości zapewni dokładne oczyszczenie wszystkich powierzchni, nie powodując uszkodzeń szkliwa nowych zębów stałych. By wyrobić u dzieci nawyk dłuższego mycia zębów, uchwyt szczoteczki oraz przedstawiony obrazek zmieniają kolor po dwóch minutach czyszczenia. Ten trick cieszy dzieci i zachęca do częstszego i dłuższego szczotkowania.

Jordan Click Teen (od 8 roku życia)

Bezpieczna dla dziąseł

Szczoteczka Jordan Click Teen wypełnia lukę pomiędzy szczoteczkami dla dzieci i dla dorosłych. Ergonomiczny projekt rączki został dopasowany do potrzeb osób w wieku 8-14 lat. Wyraziste, modne kolory przyciągają uwagę nastolatków, zachowując jednocześnie "dorosły" charakter szczoteczki. Dzięki specjalnemu systemowi Click szczoteczka uczy, jak czyścić zęby z właściwym naciskiem bez ryzyka uszkodzeń szkliwa i dziąseł.

Badania dowodzą, że aż 75 proc. konsumentów zbyt mocno przyciska szczoteczkę do zębów. Taki nawyk, w połączeniu z nieprawidłową techniką szczotkowania, może prowadzić do poważnych uszkodzeń szkliwa i dziąseł. System kontroli nacisku szczoteczki Jordan Click Teen zapobiega pojawieniu się takich problemów. Przy zbyt silnym nacisku uchwyt szczoteczki Jordan Click Teen wygina się z wyczuwalnym "kliknięciem", informując o potrzebie zmniejszenia nacisku na szczoteczkę. Dzięki temu dziecko uczy się, z jaką siłą powinno czyścić zęby bez ryzyka uszkodzenia dziąseł i szkliwa.

Cena detaliczna: 7,50 zł

materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas