Reklama

Reklama

Tiktokerka zmieniła się nie do poznania. Internauci byli w szoku!

Tiktokerka znana pod pseudonimem Lashes and Losing udostępniła nagranie, na którym przechodzi wielką metamorfozę. Kobieta przemieniła się za sprawą makijażu, fryzury i zmiany związanej z zębami. Internauci mają jednak pewne wątpliwości.

Odpowiednio wykonany makijaż ma wielką moc - konturowanie twarzy może całkiem zmienić jej rysy, cieniowanie podkreślić oczy, a pomalowanie ust optycznie je powiększyć. Co więcej, w internecie można znaleźć sporo urodowych trików.

Niesamowita przemiana tiktokerki

Świetnym przykładem na udaną metamorfozę dzięki makijażowi jest tiktokerka prowadząca w serwisie profil pod pseudonimem Lashes and Losing. Kobietę na TikToku obserwuje już prawie pół miliona użytkowników. Ostatnio udostępniła nagranie, na którym można zobaczyć jej ogromną przemianę. 

Tiktokerka nie ma przednich zębów i na początku wideo widzimy ją bez żadnego makijażu i nieułożonymi włosami. Następnie kobieta pokazuje się w zupełnie innym wydaniu - w pełnym make up'ie, ze sztucznymi rzęsami, ustami pomalowanymi różową szminką i przede wszystkim licówkami na zębach.

Reklama

Podzielone opinie internautów

Internauci są podzieleni w swoich opiniach. Jedni nie wierzą w tak wielką przemianę tiktokerki. "Dlaczego nikt nie widzi, że podwójny podbródek znika? Niemożliwe" czy "Dwie różne kobiety. Nie można ukryć podwójnego podbródka" - czytamy w komentarzach.

Inni jednak zachwycają się metamorfozą kobiety. "Masz ogromne umiejętności. Nagrasz tutorial, jak pomalować tak oczy?", "Wow, co za przemiana! Piękna!" oraz "Właśnie przewijałem twoje filmy przez ponad pół godziny, masz taki niesamowity talent. Jestem zachwycony!" - piszą internauci.

***

Zobacz również:

Dla urody trzeba cierpieć? One dla niej umierały

Dzięki nim wygląda jak milion dolarów. Sekret urody Kożuchowskiej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | metamorfoza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy