Reklama

Reklama

​Tusz do rzęs VOLUME ONE TOUCH MASCARA NOTE Cosmétique

Tusz do rzęs Volume One Touch o kremowej konsystencji obficie maluje rzęsy, nadając im grubość i długość już po jednym pociągnięciu. Jego szczoteczka z włókna klepsydrowego unosi się i wygina rzęsy, dodając dodatkowej objętości nawet najkrótszym i najcieńszym rzęsom, nie sklejając ich.

Kremową i elastyczną konsystencję pomaga rozprowadzić innowacyjna, skośna silikonowa szczoteczka, która perfekcyjnie modeluje, podkręca i rozdziela rzęsy. Kremowa formuła łatwo się nakłada, obficie maluje rzęsy, zapewniając objętość i długość z mistrzowską precyzją i wyjątkową kontrolą. Szczoteczka w kształcie klepsydry i gładka konsystencja zapewniają dodatkową objętość i zwielokrotnione rzęsy już po jednej warstwie. Zawiera odżywczy olej rycynowy, ekstrakt z zielonej herbaty znany ze swoich właściwości odżywczych i czyste pigmenty zapewniające intensywny kolor.

Reklama

Odpowiednia do każdego rodzaju i stanu rzęs

Cena 59.99 zł /  10 ml

Liczy się dla nas to, że reprezentujemy kobiety, które próbują znaleźć najlepszą wersję siebie i dobrze się z tym czują. Dlatego celebrujemy każdą kobietę, w każdej kulturze i na każdym etapie jej życia. 

NOTE Cosmétique to produkty:

Przystępne cenowo

Trwałe i mocno napigmentowane produkty odpowiednie dla każdego rodzaju skóry

Bez parabenów

Posiadają Certyfikaty Cruelity Free i Halal 

Nietestowane na zwierzętach

Zawierają cenne składniki pielęgnujące 

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama