Reklama

Reklama

Woda z miodem i cytryną czyni cuda

Warto wyrobić w sobie nawyk picia ośmiu szklanek wody dziennie, to wiadomo. A co, jeśli sama woda wydaje ci się nudna i pozbawiona jakiegokolwiek smaku? Pierwszym porannym napojem uczyń wodę z miodem i cytryną.

Umów się sam ze sobą, że będziesz zaczynać dzień od szklanki (lub dwóch szklanek) wody z miodem i cytryną. I słowa dotrzymaj. Pierwsze efekty przyjdą szybko - poczujesz się lekko, podkręcisz przemianę materii, wspomożesz procesy trawienne (przy okazji - ewentualne dolegliwości związane z toaletą stracą na sile). Po kilku tygodniach konsekwentnego picia tego napoju zauważysz kolejne zmiany - skóra zacznie się oczyszczać i wygładzać, a zmarszczki staną się płytsze, mniej widoczne.

Reklama

Sposób przygotowania:

Zagotuj dwa litry wody, pozostaw do przestudzenia (woda, do której wrzucisz dodatki nie powinna mieć więcej niż 40 stopni Celsjusza).
Cytrynę starannie umyj (nie musisz jej obierać), pokrój na mniejsze części i umieść na dnie większego szklanego dzbanka. Zalej przestudzoną wodą, dodaj dwie łyżki miodu, całość wymieszaj. Pij od razu, lekko ciepłe. Przez następne pół godziny wstrzymaj się od jedzenia i picia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje