Reklama

Reklama

Złocista Linia Kolastyny

Aktywator opalania i Balsam z poświatą przedłużający opaleniznę to nowości w serii Złocista Linia Laboratorium Kolastyna. Z preparatów mogą skorzystać nie tylko zwolenniczki słonecznych kąpieli, ale też te kobiety, które korzystają z solarium.

Aktywator opalania to wodooodporna emulsja w spray'u przyspieszająca proces opalania, która powstała głównie z myślą o nowoczesnych kobietach żyjących w mieście. Preparat jednocześnie pielęgnuje i chroni skórę. Zawiera D-pantenol, który zapobiega skutkom poparzeń słonecznych i łagodzi podrażnienia. W skład preparatu wchodzi również witamina E, która przeciwdziała powstawaniu drobnych zmarszczek, poprawia gospodarkę wodną naskórka. Aktywator doskonale nadaje się do użycia przed solarium. Działa natychmiast po nałożeniu na skórę. Gwarantuje piękną opaleniznę w krótkim czasie.
Cena: 150 ml; 20,50 zł

Reklama

Balsam z poświatą to kosmetyk przedłużający opaleniznę, zawierający drobinki złotego pigmentu, które dają niesamowite błyszczące refleksy podkreślające opalona skórę. Balsam uelastycznia, wzmacnia barierę lipidową oraz utrzymuje idealny stopień nawilżenia i natłuszczenia skóry przez wiele godzin. Kosmetyk jest bogaty w składniki pielęgnacyjne m.in. glicerynę, która wiążąc wodę w skórze daje wyjątkowo trwały efekt nawilżający; olej sojowy, który hamuje utratę wilgoci i delikatnie natłuszcza skórę oraz wyciąg z łupinek orzecha włoskiego utrwalający opaleniznę i potęgujący piękny złocisty kolor. Dzięki zawartości allantoiny balsam łagodzi podrażnienia i intensywnie nawilża skórę. Balsam doskonale nadaje się do użycia po solarium. Doskonały na letnie imprezy i dyskoteki.
Cena: 150 ml; 16 zł

Dowiedz się więcej na temat: solarium | balsam | linia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje