Reklama

Przez tydzień piła herbatę imbirową. Nie takiego efektu się spodziewała!

Jenny Sugar za pośrednictwem portalu popsugar.co.uk opowiedziała o swoim doświadczeniu z herbatą imbirową. Piła ją codziennie przez tydzień, by na własnej skórze, przekonać się jakie ma właściwości prozdrowotne. Jaki jest wynik eksperymentu?

Przez tydzień piła imbirową herbatę

Kobieta na wstępie zaznaczyła, że cały czas jest jej zimno, a przyczyny można szukać w złym krążeniu. Wyznała, że cierpi także na chorobę Raynauda, której objawem jest m.in. zblednięcie palców pod wpływem zimna. Postanowiła więc zacząć pić imbirową herbatę.

Kilka plasterków imbiru moczyła w gorącej wodzie i taki napój piła codziennie rano i wieczorem przez siedem dni. Podkreśliła, że smak zdecydowanie odbiega od herbaty w torebkach. 

Jakie były efekty?

Zdaniem kobiety picie imbirowej herbaty nie przyniosło spektakularnych efektów. Napój działał rozgrzewająco, ale tylko przez kilka minut. Ponadto odczuwała pikantny posmak, ale też jedynie przez chwilę.

Przez to, że picie imbirowej herbaty nie przyniosło oczekiwanego skutku, kobieta postanowiła znaleźć inny sposób na rozgrzanie. Kubek imbirowej herbaty wymieniła na minutę intensywnych ćwiczeń. Jej zdaniem jest to zdecydowanie tańsze, szybsze i skuteczniejsze. 

Czytaj więcej:

Jak wyszczuplić masywne łydki? Oto sprawdzone sposoby!

Reklama

Zioła, które zapewniają zdrowy sen

Jak prawidłowo zakładać stanik?

Zobacz także:

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy