Reklama

Odkryj w sobie potencjał zmiany, Christian Jarrett

Każdy z nas chciałby mieć idealne życie. Czasem pewne nawyki i cechy osobowości nie pozwalają nam na dokonanie zmian, które mogą przyczynić się do realizacji naszych marzeń. Z pomocą przychodzi książka "Odkryj w sobie potencjał zmiany" autorstwa Christiana Jarretta, cenionego brytyjskiego psychologa i neurobiologa. Premiera już 19 stycznia.

Czy masz poczucie, że twoje życiowe wybory nie są tymi, które chciałbyś realizować? Brakuje ci odwagi, motywacji, a może też jesteś zaszufladkowany ze względu na osąd innych - na przykład gdy ktoś klasyfikował cię jako introwertyka, naiwniaka lub mięczaka. Często wydaje nam się, że zmiana naszej osobowości jest niemożliwa. Christian Jarrett rozwiewa te wątpliwości. Udowadnia, że charakter można przekształcić za sprawą nowych nawyków, dzięki którym podążysz za swoimi życiowymi pasjami.

W książce "Odkryj w sobie potencjał zmiany" znajdziesz testy i ćwiczenia interaktywne, które pomogą ci lepiej zrozumieć przeróżne aspekty osobowości, historię swojego życia i pasje. Wykształcenie nowych nawyków jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w zmianie osobowości. Każdy rozdział kończy się zbiorem sugestii dotyczących tego, jak się zachowywać i jaką strategię należy obrać, aby łatwiej wypracować w sobie nowe cechy. Poznasz sposoby na przejęcie kontroli nad plastycznością umysłu i na przekształcenie się w osobę, którą pragniesz być.

Reklama

Autor nie opiera się wyłącznie na swojej wiedzy i naukowych badaniach, przytacza również prawdziwe historie osób, które dokonały radykalnych zmian w swoim życiu. To budujące opowieści o kryminalistach, którzy weszli na drogę prawa, uzależnionych, którzy wyszli z nałogu, ludziach nieśmiałych i pełnych lęku, którzy zrealizowali życiowe cele. Praca nad sobą to nieustający plac budowy. Jednak jej rezultatem jest stanie się najlepszą wersją siebie.

Christian Jarrett -  jest angielskim neurologiem, który od dwudziestu lat zajmuje się popularyzacją psychologii i wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego mózgu. Współpracuje z BBC i różnymi czasopismami, m.in. "New York", "The Guardian", "Wired". Jest zastępcą redaktora naczelnego cyfrowej gazety "Psyche". Jest też autorem cenionych przez krytyków książek "The Rough Guide to Psychology" i "Great Myths of the Brain".

 Autor: Christian Jarrett

Przekład: Aleksandra Kondrat

Tytuł: "Odkryj w sobie potencjał zmiany"

Wydawnictwo: MuzaINTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy