Przebudzenie, Kate Oliver, Toby Oliver

Sposób, w jaki rozpoczynasz swój dzień naprawdę ma znaczenie! Nadaje ton reszcie dnia, kształtując nastrój, wpływając na koncentrację i produktywność. W książce "Przebudzenie. Jak wznieść się ponad życiowe zawirowania dzień po dniu" psycholożka Kate Oliver oraz terapeuta Toby Oliver dzielą się swoim innowacyjnym podejściem do kształtowania poranków: metodą "SHINE". Unikatowy sposób na budowanie pozytywnych, długotrwałych nawyków zmienił życie wielu osób. Polska premiera książki już 25 stycznia!

Przebudzenie, Kate Oliver, Toby Oliver
Przebudzenie, Kate Oliver, Toby OliverINTERIA.PL/materiały prasowe

Dzwoni budzik, otwierasz oczy i... znowu nakrywasz się kołdrą? Odwlekasz moment wstania z łóżka, w końcu niechętnie sięgasz po kubek z kawą. Myślisz o wszystkich niepowodzeniach, jakie mogą Cię dzisiaj spotkać. Czy można zacząć dzień w inny sposób? Jak sprawić, żeby nawet prozaiczne ścielenie łóżka przestało być przykrym obowiązkiem?

Rodzeństwo, Kate oraz Toby Oliverowie w książce "Przebudzenie" przekonują, że można rozpocząć dzień z radością i dzielą się unikatową, opracowaną przez siebie metodą, którą nazwali "SHINE" (z ang. lśnij, promieniej). Technika "SHINE" pomaga dobrze zacząć dzień, co ma kluczowe znaczenie dla jakości życia, stanu ducha i poczucia szczęścia. "SHINE" nie tylko sprawdziło się w życiu ich pacjentów, ale co najważniejsze - skuteczność tej techniki została dowiedziona naukowo.

Kate Oliver od prawie 30 lat pracuje jako dyplomowana psycholożka i coachka. Prowadzi własną firmę konsultingową KO Consulting Ltd. Pracowała z tysiącami liderów w wielu wiodących brytyjskich i światowych organizacjach, pomagając im w rozwoju zarówno ich samych, jak i ich zespołów. Jest także specjalistką do spraw efektywnych rozmów kwalifikacyjnych, wspiera bezrobotne kobiety w powrocie do pracy. W wolnym czasie uwielbia ćwiczyć pilates i jogę oraz śpiewa w kilku chórach. Mieszka w Londynie i Hove ze swoim synem Nathanem, swoim partnerem Nickiem i jego córką Lolą.

Toby Oliver jest nauczycielem dru jogi, jogi śmiechu oraz medytacji tradycyjnej. Jest zarejestrowanym terapeutą (psychoterapia, CBT, NLP i hipnoterapia) oraz trenerem warsztatów Heal Your Life®. Pracuje z grupami w szpitalach, hospicjach, organizacjach charytatywnych i korporacyjnych, a także wspiera klientów indywidualnych. Specjalizuje się w pomaganiu dorosłym i młodzieży w lepszym radzeniu sobie z lękiem, poważną lub ograniczającą życie chorobą oraz uporaniem się z żalem lub stratą. Mieszka w Sheffield ze swoim mężem Matthew i jamnikiem szorstkowłosym Lenniem.

Wydawnictwo MUZA 

Polskie pisarki, na które warto zwrócić uwagęINTERIA.PL
INTERIA.PL/materiały prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas