Reklama

Reklama

29 darów, które odmienią twoje życie

Wyobraź sobie sytuację, która jest już tak beznadziejna, że nie sposób znaleźć z niej wyjście. W takiej właśnie sytuacji znalazła się Cami Walker.

Miesiąc po ślubie zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane - chorobę, która miała krok po kroku odbierać jej samodzielność i już w dniu diagnozy odebrała całą nadzieję. Dwa lata później nie jest ona w stanie samodzielnie funkcjonować, ma problemy z chodzeniem i jest zgorzkniałym wrakiem człowieka uzależnionym od środków przeciwbólowych. I nagle nadeszła nadzieja.

Był to telefon od uzdrowicielki, która dała Cami jedną, bezcenną radę - aby otrzymać, musisz najpierw dać coś od siebie. Nie musi to być wielka rzecz. Jeśli nigdy nie dziękowałeś sprzedawcy w swoim sklepie - podziękuj, jeśli nigdy nie czytałeś dziecku książki na dobranoc - przeczytaj. Mogą to być też dary dla siebie samego. Może to być podjęcie wyzwania, którego się obawiasz. W przypadku Cami było to samodzielne przejście kilku kroków i autentyczna radość z każdego z nich.

Reklama

Dawanie jest bowiem jedynym warunkiem otrzymywania. Jak tylko ofiarujemy coś od siebie, mamy gwarancję, że to coś powróci ze zdwojoną siłą. Jest jednak jeden warunek, który musisz spełnić - dawanie musi trwać przynajmniej przez 29 dni. Zaskoczy Cię, jak te 29 darów odmieni Twoje życie. W przypadku Cami było to odzyskanie radości życia i stopniowe spychanie choroby w cień.

Oto zupełnie nowy wymiar wykorzystania Prawa Przyciągania, które mogłeś poznać m. in. dzięki popularnemu "Sekretowi" oraz bestsellerowym pozycjom Esther i Jerry'ego Hicks. Ten bestseller New York Timesa odmieni Twoje życie i pozwoli się podnieść po każdej tragedii - nie musi to być wcale poważna choroba. Możesz rozpocząć swoje dawanie już dziś, a za 29 dni sam zaobserwujesz potęgę zmian, jakie będą miały miejsce w twoim życiu.
29 darów, które odmienią twoje życie
Cami Walker
Studio Astropsychologii

Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy