Agnieszka Kotońska zapozowała w bikini. Pochwaliła się efektem przemiany

Agnieszka Kotońska znów pochwaliła się efektem ciężkich treningów. Celebrytka w ostatnim czasie zrzuciła zbędne kilogramy i chętnie zdradza szczegóły dotyczące swojej przemiany. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje ujęć i nagrań, na których dokładnie widać szczupłą sylwetkę. Tym razem zapozowała w bikini.

Agnieszka Kotońska udostępniła na TikToku krótkie nagranie, na którym pozuje w bikini i dokładnie eksponuje szczupłą sylwetkę
Agnieszka Kotońska udostępniła na TikToku krótkie nagranie, na którym pozuje w bikini i dokładnie eksponuje szczupłą sylwetkęADAM JANKOWSKI/REPORTER/tiktok.com/@agnieszkakotonskaEast News

Agnieszka Kotońska schudła niemal 40 kg

Widzowie na przestrzeni lat mogli obserwować przemianę celebrytki. Finalnie gwiazda "Gogglebox" schudła niemal 40 kg. Obecnie chętnie opowiada o tym, jak udało się jej stracić na wadze i pokazuje, jak wygląda jej sylwetka.

Agnieszka Kotońska zapozowała w bikini

Celebrytka początkowo dała się poznać jako blondynka. Wówczas chętnie eksperymentowała z fryzurą, a na jej głowie dość często pojawiały się kolorowe pasemka. Agnieszka Kotońska postanowiła jednak postawić na wielkie zmiany w swoim wyglądzie. Rozpoczęła proces odchudzania, przyciemniła włosy i wymieniła garderobę.

Niedawno Agnieszka Kotońska porównała zdjęcia sprzed lat z obecnymi ujęciami i wyznała, że metamorfoza kosztowała ją sporo wysiłku. "Bez operacji plastycznych, bez operacji bariatrycznej, bez filtrów, bez ingerencji lekarza plastyka. Można - można, trzeba tylko chcieć! Droga była trudna, mega dyscyplina, samozaparcie i dążenie do celu. Wiele potyczek, wiele upadków, wiele łez, ale mega duża wiara w siebie" - napisała.

Tym razem udostępniła na TikToku krótkie nagranie, na którym pozuje w bikini i dokładnie eksponuje szczupłą sylwetkę. Internauci w komentarzach nie szczędzili miłych słów. "Piękna figura" - czytamy pod postem.

***

„Fajka pokoju”: Była stewardessa o strachu przed lataniem samolotem Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas