Córka Andie MacDowell wyszła za mąż. Radość w rodzinie

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Ponad rok po zaręczynach Margaret Qualley i producent muzyczny Jack Antonoff powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Ślub odbył się w New Jersey i gościło na nim wiele gwiazd ze świata filmu i muzyki.

Ślub pary udało się utrzymać w tajemnicy
Ślub pary udało się utrzymać w tajemnicyMichael Kovac / ContributorGetty Images

Związek owiany tajemnicą. Córka Andy MacDowell wyszła za mąż

Gwiazda serialu "Sprzątaczka" i jej przyszły mąż, który na co dzień współpracuje m.in. z Taylor Swift, poznali się dwa lata temu. O ich związku wiadomo niewiele - obojgu udało się utrzymać tę relację w tajemnicy, z dala od wścibskich spojrzeń fotoreporterów.

Jak donosi magazyn "People", w sobotniej uroczystości, która odbyła się w New Jersey, parze towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele.

Na liście gości nie zabrakło oczywiście Taylor Swift, która mimo trwającej trasy koncertowej, znalazła czas, aby celebrować ten podniosły moment w życiu swojego producenta i przyjaciela. Na liście zaproszonych gości znaleźli się także Channing Tatum, Zoë Kravitz i Lana Del Rey.

Powiedzieli sobie "tak" z dala od obiektywów aparatów

O samej ceremonii wiadomo niewiele. Ukradkowo robione zdjęcia fotoreporterów, ukazują Qualley w prostej i bardzo skromnej sukience wiązanej na szyi, którą uzupełniają subtelne dodatki i białe pantofle na płaskim obcasie.

Mąż artystki prezentował się szykownie w klasycznym czarnym garniturze. Sądząc po zamiłowaniu aktorki do prostoty można przypuszczać, że i sama uroczystość miała bardzo swobodny charakter, bez zbędnego przepychu.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 60: Wojciech MazolewskiINTERIA.PL
INTERIA.PL/ PAP Life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas