Reklama

Aida ma kolejne ważne przesłanie. Nie warto go lekceważyć!

Znana wizjonerka Aida podzieliła się kolejnym ważnym przesłaniem na czerwiec. Nie tak dawno apelowała, abyśmy przyjrzeli się relacjom z innymi ludźmi. Teraz jasnowidzka mówi: - Czerwiec to miesiąc, który każdego dnia może nas przewracać do góry nogami.

Aida Kosojan-Przybysz to urodzona w Gruzji Ormianka, która mieszka w Polsce. Znana jasnowidzka mówi o sobie: "wizjonerka, kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów, felietonistka". Aida co jakiś czas dzieli się swoimi przesłaniami i przepowiedniami na swoim Instagramie. Tym razem skupiła się na tym, co może dziać się w czerwcu.

Zobacz również: Horoskop miesięczny na czerwiec 2022. Co nas czeka?

Aida: "Czerwiec to miesiąc kaprysów"

- Czerwiec to miesiąc który potrafi zaskakiwać. Czujecie się niespokojni, nawet dzisiaj jest taki dzień, że można być zdenerwowanym. Wszystko cię drażni, może to wcale nie jest źle? To nie jest tak, że twój dzień jest na "nie", tylko dojrzewasz do ważnej decyzji. Potraktuj to w ten sposób, bo czerwiec to miesiąc, który każdego dnia może nas przewracać do góry nogami, albo na odwrót: staliśmy na głowie i w końcu poczujemy stabilność i staniemy na nogi. I poczujemy się do końca sobą - przekazała Aida.

Reklama

Ormiańska wizjonerka odniosła się również do kwestii podejmowania trudnych decyzji.

- W podjęciu bardzo trudnych decyzji pomagają nam drobne kaprysy. Taki jest czerwiec, miesiąc kaprysów, zaskoczeń i szeroko otwartych drzwi na zmiany - podsumowała Aida.

Zobacz również: 7 mało znanych miejsc w Chorwacji. Wypoczniesz jak nigdzie indziej!

Aida o relacjach: "Podaj rękę temu, kto naprawdę tego potrzebuje"

Niedawno jasnowidzka w swoim przesłaniu skupiła się na relacjach. Aida radziła ludziom, aby przyjrzeli się pięciu palcom swojej ręki. Dlaczego? Mieli je potraktowali jak pięć minionych miesięcy tego roku. Wizjonerka przyznała, że warto zastanowić się nad tym, co zrobiliśmy w tym okresie, a czego mogło zabraknąć.

- To dzień podawania ręki. W pierwszej kolejności podaj ją sobie, potem temu, kto naprawdę tego potrzebuje. Nie bądź na wyciągnięcie ręki dla każdego - zaapelowała.

Dodała również, że powinniśmy się przyjrzeć swoim relacjom z innymi ludźmi. Aida radzi, że warto czasami pozbyć się z życia osób, które niewiele nam od siebie dają.

***

Zobacz również:

Przesłanie Aidy na czerwiec. Tym razem skupia się na relacjach

Najgorszy termin na wakacje w 2022 roku. Nie planuj wtedy urlopu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | przesłanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy