Reklama

Reklama

Asymetria po karmieniu piersią? TikTokera dzieli się swoim doświadczeniem

TikTokerka Abbie Herbert podzieliła się ze swoimi obserwatorami tym, że ​​​​jej córeczka podczas karmienia wybiera tylko jedną pierś. Kobieta wkrótce zdała sobie sprawę z tego, że przez to pojawiła się u niej asymetria piersi.

O tym, że na TikToku można znaleźć odpowiedzi na wiele tematów, wiadomo nie od dziś. tiktokerzy dzielą się wieloma aspektami ze swojego życia, w tym również tymi dość prywatnymi. Ostatnimi czasy tiktokerka Abbie Herbert podzieliła się ze swoimi obserwatorami nietypowym spostrzeżeniem.

Osobiste wyznanie infulencerki

Cała sprawa rozchodzi się o karmienie piersią. Świeżo upieczona mama była zdumiona, gdy obudziła się z jedną piersią znacznie większą od drugiej po nakarmieniu swojej nowonarodzonej córeczki.

Amerykańska influencerka postanowiła zwrócić się o pomoc do internautów, ponieważ stwierdziła, że problem zaczął się, gdy jej dziecko, Poppy, zaczęło ssać mleko tylko z prawej piersi.

"Oto coś, czego nie powiedzą wam na sali porodowej" - zaczęła swoją wypowiedź influencerka. 

Reklama

- wyznała kobieta, zwracając się z pytaniem, czy to normalne oraz czy jej piersi wrócą do normalnego kształtu.

Na reakcje i pomoc internautów nie trzeba było długo czekać. Niektórzy rodzice podzielili się swoimi osobistymi doświadczeniami i doradzili Abbie, aby zabrała córkę do kręgarza dziecięcego. Jeden z lekarzy zasugerował również, aby kobieta odciągała pokarm z piersi, z której nie daje mleka swojej córce z taką samą częstotliwością, jak karmi ją drugą piersią.

Uważacie, że takie osobiste wyznania w internecie nie są już niczym dziwnym?

Zobacz również: 

Włochy jesienią mają swój urok. Najlepsze miejsca na weekendową wycieczkę 

Oto najwyższa kobieta na świecie. Rumeysa Gelgi ma 215,16 centymetrów i pobiła Rekord Guinnessa

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: karmienie piersią

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy