Reklama

Reklama

Bez Ciebie, Kate Eberlen

24 maja 2017 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść „Bez ciebie” autorstwa Kate Eberlen. To historia przeznaczonej sobie pary, która przez lata mija się, nie mogąc na siebie trafić. Czy będzie im dane się spotkać?

Doskonale skonstruowana powieść, ze wspaniałymi bohaterami, których pokochasz. To romantyczna i ciepła opowieść , pełna przejmujących momentów i nasycona pozytywnym myśleniem. Pochłaniająca i zabawna.

Sunday Mirror

Zabawna, przejmująca i urocza. Przyjemna lektura.

The Guardian

O książce

Los sprawia, że Tess i Gus mają szansę się poznać, gdy mijają się na florenckich uliczkach pamiętnego lata po skończeniu szkoły średniej. Być może są dwiema połówkami pomarańczy. Niestety, nie jest im dane się o tym przekonać.

Reklama

Przez następne szesnaście lat, jakby za karę, los nie szczędzi im trudnych życiowych wyzwań, miłosnych porażek i zawodowych katastrof. Nie wiedzą, że daje im też w Londynie kilka niewykorzystanych okazji, by się wreszcie nawzajem dostrzegli. Po wielu zawirowaniach Tess i Gus znowu trafiają w tym samym czasie do Toskanii. Tak jakby przeznaczenie łaskawie dało im jeszcze jedną szansę...

O autorce

Kate Eberlen to brytyjska pisarka. Urodzona pod Londynem, od dziecka uwielbiała czytać książki. Ukończyła filologię klasyczną na Uniwersytecie Oksfordzkim. Od zawsze fascynowały ją inne kultury. Zanim zajęła się zawodowo pisaniem, imała się różnych zajęć. Pracowała m.in. we Włoszech - jej ulubionym kraju - jako lektorka języka angielskiego. Przed południem prowadziła lekcje, a wieczorami pisała powieść "Bez ciebie". Uwielbia film i taniec - w szczególności balet.


materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje