Reklama

Reklama

Ćwicz z audiobookiem i bij kolejne rekordy

Jak jednocześnie ćwiczyć ciało i umysł? To łatwe. Wystarczy w trakcie treningu włożyć do uszu słuchawki i włączyć audiobooka. Z nimi pobicie kolejnych rekordów będzie nie tylko szybsze ale i przyjemniejsze.

Przedstawiamy 8 tytułów, które pomogą Wam w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Nie tylko w sporcie, ale w każdej dziedzinie życia.

1. Brendon Burchard "Energia! Żyj pełnią życia"

Książka jednego z najbardziej znanych trenerów motywacyjnych pozwoli odnaleźć i odkryć w sobie najgłębsze pokłady energii. Być może dzięki niej zdecydujesz się podjąć pozytywne zmiany i zmienić swoje życie na lepsze.

2. Beata Sadowska "I jak tu nie biegać!"

Doskonały poradnik i motywator dla amatorów i miłośników biegania. Autorka wcześniej nie znosiła biegać, a obecnie ma za sobą 12 maratonów, dlatego jest to książka dla osób, którym motywacji brak! Aktywnych biegaczy może ona także zainspirować do podejmowania kolejnych wyzwań.

Reklama

3. Janusz Konrad Jędrzejczuk "Zwalcz stres"

Jeśli żyjesz pod ciągłą presją czasu i szukasz sposobu na uwolnienie się od stresu, ten poradnik jest dla Ciebie! By odnosić sukcesy nie wystarczy wiedzieć jak efektywnie pracować, ale także jak efektywnie wypoczywać. Autor przedstawia sposoby na radzenie sobie ze stresem, a dodatkowo przybliża tajniki głębokiej relaksacji.

4. Charles Duhigg "Siła nawyku"

Ten audiobook uświadomi słuchaczom jak bardzo naszym życiem sterują nawyki, i jak bardzo może je odmienić zmiana przyzwyczajeń. Sprawdzone i intrygujące przykłady udowadniają, że zrozumienie i zmiana nawyków ułatwia osiągnięcie postawionych celów. Książka ta jest idealną propozycją dla osób, które chcą sprawić by ich życie było doskonale zorganizowane.

5. Walter Isaacson "Steve Jobs"

Porywająca opowieść o pełnym wzlotów i upadków życiu twórcy firmy Apple, człowieka który dążył do swojego celu na przekór wszystkim. Historia Jobsa natchnie słuchaczy pomysłami, wzmocni siłę charakteru, a także uświadomi jak ważna w osiąganiu sukcesu jest wierność wartościom i pasjom. 

6. Roland Lazenby "Micheal Jordan. Życie"

Biografia idola koszykówki, napisana przez dziennikarza, który spędził 30 lat życia podążając za karierą Michaela Jordana. Jego życiorys to przykład na to, że sukces zawsze jest w zasięgu naszej ręki i tylko od nas zależy jak daleko zdecydujemy się zajść i jak wiele w życiu osiągniemy. 

7. Remigiusz Mróz "Kasacja"

Pasjonujący prawniczy świat pokazany jako pełen intryg, manipulacji i prowokacji. Historia biznesmena oskarżonego o morderstwo dwóch osób. Świetna propozycja polskiego kryminału na wolną chwilę.

8. Paula Hawkins "Dziewczyna z pociągu"

Najnowszy thriller psychologiczny, który okazał się bestsellerem w wielu krajach i wkrótce doczeka się adaptacji filmowej. Bohaterka, podróżując pociągiem, widzi wstrząsającą sytuację i od tego momentu wszystko się zmienia. Jak to wpłynie na jej życie?

Wybrane tytuły na pewno urozmaicą nasze treningi

- Odkąd zaczęłam ćwiczyć z audiobookiem łatwiej jest mi osiągać lepsze rezultaty. Słuchanie książki pomaga zachować stałe tępo ćwiczeń. Poza tym, często łapię się na tym, że przebiegam o jeszcze kilometr więcej niż zwykle, tylko po to by dowiedzieć się co stanie się z bohaterem książki w następnym rozdziale. Należy przy tym pamiętać, aby korzystając z audiobooka nie narażać siebie ani innych na niebezpieczeństwo, na przykład w trakcie biegu ulicami miasta. Audiobook świetnie sprawdza się w trakcie korzystania z bieżni, orbitreku czy roweru stacjonarnego - mówi Joanna Zmokła, trenerka fitness z Benefit Systems.

Słuchanie takich książek jak biografie ludzi sukcesu czy poradniki motywacyjne stanowią doskonałe źródło inspiracji do pracy nad sobą. Z kolei trzymające w napięciu thrillery podniosą nam adrenalinę, dzięki której będziemy mogli bardziej nakręcić się do wysiłku fizycznego. Wprowadzenie ciekawej lektury do zajęć sportowych może zwiększyć naszą chęć do podejmowania aktywności fizycznej. To także główny cel akcji "Endorfiny na lato", której organizatorzy starają się jak najbardziej urozmaicić codzienne treningi. Dlatego do końca września każdy użytkownik kart MultiSport, może bezpłatnie pobrać maksymalnie 2 audiobooki, które pomogą nam żyć aktywnie i zdrowo.

Szczegółowe informacje o tym jak pobrać bezpłatnego audiobooka znaleźć można na stronie www.wakacjezmultisport.pl

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje