Reklama

Reklama

Czas fraktalny

Coraz częściej słyszymy o fraktalach. Te maleńkie twory zbudowane z dokładnych imitacji samego siebie (zupełniej jakby człowiek był zbudowany z miliardów małych ludzi) są bowiem podstawą, z której zbudowany jest czas, a w konsekwencji i twoje życie.

Gregg Braden - bestsellerowy autor New York Times'a - odkrył, że podobnie jak wszystko we wszechświecie, począwszy od pór roku a na życiu każdego żywego organizmu kończąc, cały świat działa w powtarzających się cyklach. I w grudniu 2012 roku jeden z takich cykli zatoczy swe koło. Będzie to o tyle niezwykłe wydarzenie, że ma ono miejsce raz na 5125 lat. Pozostaje pytanie, co to oznacza dla ludzkości?

Reklama

Czas Fraktalny to wynik trwających ponad dwadzieścia lat badań i osobistej podróży mającej na celu zrozumienie powtarzających się cyklów życia, miłości i wojny. Jeśli od zawsze szukasz odpowiedzi na pytania: "Czy historia się powtarza?", "W jaki sposób przyszłość łączy się z przeszłością?", "Co Cię czeka u schyłku 2012 roku?" oraz przede wszystkim "Kiedy nastąpią kluczowe zmiany w Twoim życiu?" docenisz niniejszą książkę.

Poznaj 6 kodów czasu i wykorzystaj je do odkodowania swoich własnych cykli. Dowiedz się, jak matematycznie obliczyć dowolne wydarzenie, jakie Ci się przytrafi. Poznaj wzór na przyszłość, wykorzystaj go i poznaj swe przeznaczenie.
Czas fraktalny
Gregg Braden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje