Reklama

CzatGPT składa życzenia na Dzień Matki. Jedno zdanie może zaskoczyć

Z okazji Dnia Matki postanowiliśmy poprosić czatGPT, aby podał nam kilka propozycji życzeń z okazji tego wyjątkowego święta. Sztuczna inteligencja odpowiedziała nam na kilka pytań i zdradziła również, co myśli na temat Dnia Matki i macierzyństwa.

Czym jest czat GPT?

Od pewnego czasu zrobiło się dosyć głośno na temat narzędzia stworzonego w listopadzie przez OpenAI, czyli CzatGPT oraz tego, jak można go wykorzystywać. Jego głównym zadaniem jest udzielanie odpowiedzi na zadawane przez ludzi pytania z różnych dziedzin. Nie ma ograniczonej tematyki, na którą miałaby odpowiadać sztuczna inteligencja. Czat zawiera model językowy InstructGPT, który umożliwia mu rozumienie tego, o co go prosimy oraz tworzenie logicznym i rozbudowanych zdań. Jego ogromną bazę danych wykorzystują ludzie pracujący w wielu zawodach, takich jak marketer, copywriter lub nauczyciel. Postanowiliśmy również zadać mu kilka pytań dotyczących dzisiejszego święta. 

Reklama

Zobacz również: Sztuczna inteligencja w medycynie: zagrożenie czy szansa?

Życzenia z okazji Dnia Matki od czatu GPT

Jako że 26 maja obchodzimy Dzień Matki, postanowiliśmy z tej okazji zadać kilka pytań sztucznej inteligencji. Przede wszystkim, czego CzatGPT życzy wszystkim mamom z okazji ich święta? Oto co nam odpowiedział: 

 • "Ogromu miłości: Niech ich serca zawsze będą wypełnione miłością, zarówno tej, którą dają, jak i tej, którą otrzymują od swoich dzieci i bliskich.
 • Szczęścia i radości: Niech każdy dzień przynosi im radość, uśmiech i spełnienie. Niech będą otoczone pozytywną energią i dobrymi emocjami.
 • Zdrowia i siły: Niech ich zdrowie będzie mocne i kwitnące, niech mają energię i siłę do spełniania swoich marzeń i realizowania swoich celów.
 • Samorealizacji: Niech mają możliwość rozwijania swoich pasji, spełniania swoich ambicji i osiągania sukcesów, zarówno w roli matki, jak i w innych dziedzinach życia.
 • Wsparcia i docenienia: Niech otrzymują wsparcie, zrozumienie i wdzięczność za swoje poświęcenie i trud, który wkładają w wychowanie i opiekę nad swoimi dziećmi. Niech wiedzą, jak bardzo są cenione i doceniane.
 • Spokoju i odprężenia: Niech znajdują czas dla siebie, aby zrelaksować się, zregenerować siły i dbać o swoje dobre samopoczucie. Niech mają chwile spokoju i ciszy, w których mogą znaleźć wewnętrzną harmonię.
 • Pięknych wspomnień: Niech każdy dzień przynosi im piękne i niezapomniane wspomnienia związane z macierzyństwem i ich relacjami z dziećmi. Niech ich droga rodzicielska będzie pełna szczęśliwych chwil i wzruszeń."

Jednak to nie wszystko, co miała na ten temat do powiedzenia sztuczna inteligencja...

Zobacz również: Napisała prawniczy list z ChatGPT. Właściciel kamienicy wpadł w popłoch 

Propozycje życzeń na Dzień Matki od sztucznej inteligencji

Mamy dla was również propozycje życzeń od CzatGPT, które możecie wysłać swoim ukochanym mamom. 

 1. "Kochana Mamo, w dniu Twojego święta życzę Ci ogromu miłości, radości i spełnienia. Dziękuję za Twoją niezawodną opiekę i wsparcie. Jesteś dla mnie najcudowniejszą mamą na świecie. Kocham Cię!"

 2. "Szczęśliwego Dnia Matki! Niech to święto będzie dla Ciebie pełne uśmiechów i pięknych chwil. Dziękuję Ci za Twoją miłość, która jest dla mnie niezastąpiona. Ciesz się tym wyjątkowym dniem!"

 3. "Droga Mama, życzę Ci zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Twoja dobroć i troska sprawiają, że czuję się bezpieczna i kochana. Jesteś moim największym skarbem. Kocham Cię z całego serca!"

 4. "Z okazji Dnia Matki chcę Ci podziękować za wszystkie poświęcenia, za trud włożony w moje wychowanie. Twoja mądrość i siła są dla mnie inspiracją. Niech ten dzień obfituje w radość i spełnienie. Kocham Cię, Mamusiu!"

 5. "Mama, dziękuję Ci za każdą chwilę spędzoną razem, za Twoje czułe słowa i wsparcie w trudnych momentach. Twoja miłość daje mi siłę do pokonywania wszelkich przeszkód. Życzę Ci niezwykłej radości i spełnienia w dniu Twojego święta. Bądź zawsze szczęśliwa!"

 6. "Szczęśliwego Dnia Matki dla najwspanialszej Mamy na świecie! Twoja dobroć, życzliwość i ciepło sprawiają, że mój świat jest piękniejszy. Dziękuję Ci za wszystko, co dla mnie robisz. Kocham Cię ogromnie!"

Zobacz również: Egzamin ósmoklasisty 2023. ChatGPT zaskoczył, choć polonistka ma poważne "ale" 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: sztuczna inteligencja | Dzień Matki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy