Reklama

Czy astrologia jest nam w życiu potrzebna?

Astrologia w życiu wielu Polaków odgrywa bardzo ważną rolę. Lubimy czytać horoskopy, a niektórzy posuwają się nawet o krok dalej i wybierają się z wizytą do wróżki. W jaki sposób wiedza o tym, co mamy zapisane w gwiazdach może wpłynąć na nasze życie?

W studiu "Dzień Dobry TVN" spotkały się astrocoach Alina Wajda-Lamparska i Agata Muszyńska, która w trudnym życiowym momencie w gwiazdach szukała odpowiedzi na nurtujące ją pytania.

Astrocoach jest stosunkowo nowym terminem, dlatego warto wyjąśnić, kim jest taka osoba i czym się zajmuje:

- To zawód, który powstał z połączenia dwóch elementów. Jestem coachem i mentorem, ale moja ogromną pasją, wielkim zainteresowaniem, od ponad 25 lat jest astrologia. Badanie tej dziedziny, która jest jednym z najbardziej skomplikowanych i kontrowersyjnych systemów wiedzy - wyjaśniła Alina Wajda-Lamparska.

Reklama

Według niej astrologia jest potrzebna każdemu człowiekowi, który pragnie zrozumieć swoje miejsce we wszechświecie. Każdy z nas urodził się konkretnego dnia, o konkretnej godzinie i w konkretnym miejscu, a informacje te tworzą osobisty kosmogram, czyli zestaw potencjałów i tego, czego się obawiamy.

Astrologia pomaga nam zrozumieć pewne ograniczenia oraz poznać swoje możliwości. Dzięki temu będziemy mogli stale rozwijać potencjał, który w nas drzemie.

Więcej o astrologi oraz kosmogramach dowiesz się z poniższego materiału.

x-news/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Astrologia | horoskop
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama