Dlaczego chcesz być gruba?

Czy wstydzisz się obserwować siebie w lustrze? Czy idąc deptakiem czujesz, że każdy się na ciebie gapi? Czy czujesz, ze przez swą nadwagę tracisz w życiu to, co mogłoby cię spotkać najpiękniejszego? czy czujesz, że nie jesteś w stanie wygrać z łakomstwem?

pora na zmiany. Jeśli nie wytrzymałaś na diecie Cambridge, Kwaśniewskiego ani żadnej z setek pozostałych promowanych form odchudzania. Jeśli każda próba kończy się wzmożonym apetytem, który pokonuje twoją silna wolę. Jeśli chcesz w końcu uwolnić siebie od zbędnych kilogramów, poradź się eksperta.

Reklama

Dorota Sanecka - jako terapeutka - od lat walczy z uzależnieniami. Konkretnie z alkoholizmem. Nie przeszkadzało to, by sama autorka była uzależniona od... jedzenie. Dopiero prywatny dramat otworzył jej oczy. Ona tak naprawdę nie chciała schudnąć. Jakby absurdalnie to nie zabrzmiało, tak właśnie z nią było. I tak zapewne jest z tobą.

Nie wystarczy siłownia ani drakońska dieta. Jeśli naprawdę pragniesz szczupłej sylwetki, oto ona. Kryje się na kartach tej książki. Kryje się w twojej psychice, nie na twoim talerzu. Kryje się w poradach eksperta. Eksperta tym prawdziwszego, że sam przeszedł przez to, co ty. Nie odrzucaj przyjacielsko wyciągniętej dłoni. Czas na zmiany na lepsze!
Dorota Sanecka
Dlaczego chcesz być gruba?
Studio Astropsychologii

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje