Reklama

Reklama

Faceci są jak ptaki

Autorka dedykuje poradnik wszystkim kobietom, które chcą odnaleźć szczęście w związku, niezależnie od trudności napotykanych na tej drodze.

Podczas polowania na facetów improwizowanie jest dobre dla żółtodziobów (Lauren Frances, Faceci są jak ptaki).

Reklama

W poradniku Lauren Frances przedstawia czytelniczkom swoje wnioski z kilkuletnich obserwacji kobiet, ich zachowań w budowaniu związków z mężczyznami. Autorka powołała do życia, na użytek pisania książki, Instytut Badań Romantycznych, w którym zasiadło znamienite grono jej przyjaciół, znajomych i członków rodziny. Nie zabrakło tu mężczyzn. Pod egidą Instytutu przeprowadziła "badania", których wyniki opublikowała w poradniku Faceci są jak ptaki. Instrukcja obsługi osobnika płci męskiej.

Ujęcie orntologiczne problemu jest dla autorki tylko pretekstem do przedstawienia w sposób humorystyczny wszystkich meandrów, na które napotykamy, starając się złowić najlepszy okaz dla siebie.

Początek każdych łowów zaczyna się od flirtu, potem przychodzi czas na randkowanie, dalej - oswajanie, żeby na końcu złapać upatrzonego osobnika i, jeśli to konieczne, ...wytresować.

Lauren Frances przestrzega (Jeśli zbyt szybko wyjawisz mu swoją piętę achillesową, skończy się na tym, że sama strzelisz sobie w stopę), radzi (Faceci chcą przebywać z kobietami, które są na tyle mądre, aby dostrzec w nich to, co najlepsze), wyciąga wnioski, przedstawia najskuteczniejsze rozwiązania, opierając się na prawdach powszechnie znanych, ale nie zawsze do końca zidentyfikowanych i wcielonych w życie (Każdy z nas ma problemy, pamiętaj jednak, że potrzebujesz faceta z problemami, z którymi będziesz potrafiła żyć).

Nie zabrakło tu również rozdziału o seksie, bez którego tak naprawdę nie sposób omówić w pełni relacji damsko-męskich. Znajdziemy w nim wszystko, a najprawdopodobniej wiele, co chciałybyśmy wiedzieć o seksie, ale boimy się zapytać.

Frances proponuje również czytelniczce rozwiązanie kilku testów, których wyniki omawia wnikliwie, z humorem ? lektura tego poradnika ma być rozrywką.

A na koniec, nie zapominając o ornitologii, autorka przedstawia charakterystykę szerokiego wachlarza ptaków. Znajdziemy i słowika, i jastrzębia, nie zabraknie indyka i albatrosa. Ma tu swoje miejsce poczciwy wróbel i wyrafinowany sokół. Począwszy od A, czyli Albatrosa, skończywszy na Z, czyli Zranionym ptaku.

Lauren Frances zabawnie, ale nie prześmiewczo odkrywa tajemnice relacji damsko-męskich i przedstawiając różne scenariusze uczy, jak się zachować w danej sytuacji tak, aby mężczyzna po każdym spotkaniu nie mógł o swojej łowczyni zapomnieć.

Lauren Frances - Amerykanka, osobowość telewizyjna i radiowa, doradczyni gwiazd Hollywood w rozwiązywaniu problemów w relacjach damsko-męskich, prowadzi seminaria na temat związków, współpracuje z popularnymi magazynami kolorowymi.
Faceci są jak ptaki
Lauren Frances

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje