Reklama

Reklama

Festiwale w hasztagach - najpopularniejsza Coachella

Gorący czas muzycznych festiwali można uznać za otwarty. Miniony weekend upłynął pod znakiem festiwalu Coachella - według Instagrama najpopularniejszego festiwalu. Jednak w popularności nie ustępują mu nadchodzący Tomorrowland czy SXSW.

Ponad cztery miliony hasztagów - niewątpliwie Coachella jest festiwalem, na którym należy być i bez wątpienia swoją obecność należy skrupulatnie relacjonować w mediach społecznościowych. Jeśli brać pod uwagę liczbę hasztagów, Coachella to dziś najpopularniejszy festiwal, na który ściągają gwiazdy, miłośnicy muzyki i mody.

Reklama

Kolejnym niezwykle barwnym miejscem jest Tomorrowland. Pod względem popularności mierzonej za pośrednictwem Instagrama, zajmuje on drugie miejsce. Belgijski festiwal to święto fanów muzyki elektronicznej, który przyciąga bajeczną oprawą i najlepszą sceną DJ na świecie. Nic dziwnego, że bilety wyprzedają się w kilka minut. W tym roku festiwal potrwa od 19-28 lipca.

Na podium popularności znalazł się również marcowy festiwal SXSW: South by Southwest. Festiwal odbywający się w Austin w Teksasie, nie ogranicza się do konkretnego gatunku muzycznego i promuje się jako szansa na nawiązanie kontaktów dla profesjonalnych muzyków i platforma startowa dla nowych artystów. Nieco mniej popularny, również odbywający się w marcu, jest Ultra Music Festival, oprócz muzycznych atrakcji festiwal obejmuje także instalacje artystyczne i występy na żywo.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje