"Gdyby Wielkanoc była dwa dni później". Jasnowidz Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń

Wszyscy liczymy na ciepłą i słoneczną Wielkanoc, jednak synoptycy nie są pewni, jakiej pogody możemy spodziewać się na tegoroczne święta. W tej kwestii wypowiedział się Krzysztof Jackowski, który zapowiedział, że tegoroczne święta nie będą takie, jak byśmy tego chcieli. "Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super" - dodał słynny polski jasnowidz z Człuchowa.

"Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super"- powiedział Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz z Człuchowa.
"Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super"- powiedział Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz z Człuchowa. Bartosz KrupaEast News

Wielkanoc coraz bliżej, a my z niecierpliwością sprawdzamy prognozę pogody, licząc na dobre wieści. Obecnie pogoda nas nie rozpieszcza, a po tegorocznej wiośnie możemy spodziewać się absolutnie wszystkiego. Niestety długoterminowe prognozy pogody często ulegają zmianie, a synoptycy nie są jeszcze w stanie udzielić nam jednoznacznej odpowiedzi, czy tegoroczna Wielkanoc będzie słoneczna.

Z tego powodu o zdanie zapytano słynnego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. Jeszcze do niedawna zajmował się on odnajdywaniem zaginionych osób, jednak obecnie zajmuje się przepowiadaniem przyszłości. Swoimi wizjami dzieli się na platformie YouTube. W ostatnim czasie nie są one szczególnie pozytywne i dotyczą przede wszystkim kryzysów, wojen i chorób. 

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc?

Jasnowidz z Człuchowa przepowiedział, że tegoroczne święta wielkanocne będą szare, a na wiosnę będziemy musieli poczekać jeszcze kilka dni. W rozmowie z reporterem "Super Expressu" przewidział:

W święta będzie taki przewiew zimowy. Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super. Podczas świąt nie będzie zimno, nie będzie jednak też tak ciepło, jak byśmy chcieli. Pogoda będzie taka, jaka powinna być w te święta. Nastąpi przesilenie. Po świętach nadejdzie wiosna. W święta będzie szaro.

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Jaka będzie wiosna 2023?

Krzysztof Jackowski zapowiedział, że cały rok będzie deszczowy, jednak nie oznacza to, że wiosna będzie nieładna. Zapytany o pogodę na wiosnę, podzielił się kolejną przepowiednią, która niestety nie napawa nas optymizmem. 

Mam takie wrażenie, że bardzo niedobre rzeczy finansowo będą się działy w Polsce. Wiosnę przysłonią nam duże problemy wielkich tąpnięć. Mogą one mieć związek z tąpnięciami na świecie, ale wszyscy będziemy o tym mówili, nie dostrzegając prawie, że jest wiosna.
twierdzi Jackowski.
Araukaria brazylijska. Święte drzewo, któremu grozi wymarcieAFP
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas