Reklama

Reklama

Intrygujące thrillery romantyczne

Wydawnictwo G+J Książki opublikowało dwa znakomite thrillery romantyczne Lindy Howard. Dość już łez i Polowanie na sobowtóra to książki pełne zmysłowych namiętności oraz trzymających w napięciu intryg.

W książce Dość już łez Linda Howard opowiada historię młodej kobiety Milly Boone, której sześciotygodniowy syn Justin zostaje porwany. W tym momencie jej życie zostaje rozdarte na pół - dzieli się na czas "przed" i na czas "po". Od tej chwili jej jedynym celem jest odnalezienie dziecka. Mimo bólu i pustki, Milla Boone staje się twarda, odważna i zdeterminowana. Nikt i nic nie może jej przeszkodzić w poszukiwaniu dziecka i znalezieniu odpowiedzi na pytanie, kto stoi za jego porwaniem. Po rozstaniu z mężem, który nie wierzył, że kiedykolwiek odnajdą syna walczy sama. Zakłada organizację "Poszukiwacze", która pomaga rodzinom w odnajdywaniu ich zagubionych bliskich. Pomagając innym stara się pokonać demony własnej przeszłości. Po dziesięciu latach nieustających poszukiwań spotyka na swej drodze tajemniczego mężczyznę, Diaza. To właśnie Diaz, z którym nawiązuje gorący romans, pomaga jej w poszukiwaniu dziecka, jak również w znalezieniu odpowiedzi na wszystkie trapiące ją pytania.

Reklama

Czy Milly Boone odnajdzie dziecko i jego porywaczy? Czy romans z Diazem okaże się tylko krótką przygodą? Czy starczy jej sił i determinacji do osiągnięcia celu? Dość już łez to wzruszająca, pełna emocji i napięć historia.

Również w Polowaniu na sobowtóra Linda Howard wprowadza czytelnika w świat tajemnicy, zbrodni, sensacji i romantycznych uniesień. Autorka przedstawia historię trzydziestoletniej, odnoszącej sukcesy zawodowe właścicielki klubu fitness, Blair Mallory. Blair jest jedynym świadkiem zabójstwa młodej dziewczyny, jednej z klientek jej klubu. Nicole, której Blair odmawia wznowienia karnetu, zostaje zastrzelona. Istotny jest tu fakt, że Nicole bardzo upodabniała się do Blair i naśladowała ją we wszystkim. Która z kobiet tak naprawdę miała zginąć? Od tej pory policja rozpoczyna śledztwo i próbuje rozwikłać zagadkę, kto stoi za zabójstwem dziewczyny. Do tego zadania zostaje przydzielony porucznik Wyatt Bloodsworth. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Wyatt Bloodsworth miał przed laty romans z Blair. Od tej pory będzie ją chronił, a zażyłości z przeszłości będą komplikowały sprawę.

Polowanie na sobowtóra to powieść o odwiecznej wojnie płci i niezwykłej sile miłości, a wszystko to dzieje się na tle tajemniczego zabójstwa i próby jego wyjaśnienia.

Wydawnictwo G+J

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy