Jajeczny test osobowości. Jakim jesteś człowiekiem? Poznaj całą prawdę

Nasze wybory wiele o nas mówią. Często myślimy wtedy o dużych gestach, jednak te drobne mają także niemałe znaczenie. Nawet to, co wybieramy na śniadanie. Spójrz na obrazek i wybierz jajko, które najchętniej byś zjadł. Zdradzi to wiele na temat tego, jakim jesteś człowiekiem. Powodzenia!

Prosty test osobowości
Prosty test osobowościopracowanie własneINTERIA.PL

Jajko numer jeden

Z naszego psychotestu wynika, że jesteś osobą, której zaufanie kiedyś zostało złamane. Masz kłopot z relacjami międzyludzki, gdyż obawiasz się, że szybko się zepsują. Trudno jest ci utrzymać długotrwałe relacje, gdyż wiele czynników jest w stanie niekorzystnie na nie oddziaływać. Jednak masz nadzieję na nowy początek, na to, że w końcu coś się zmieni w twoim życiu. Chciałbyś, aby pojawiła się przy tobie osoba, która pozwoli ci się odrodzić i przeciwstawić trudnym doświadczeniom. Charakteryzujesz się delikatnością i wrażliwością. Bardzo łatwo jest cię zranić, ale potrafisz także dzięki temu innym okazać trochę empatii. Z łatwością akceptujesz zmiany w życiu, nawet te gorsze.

Jajko numer dwa

Jesteś człowiekiem o niezwykłej sile i wytrzymałości. Mało kto jest w stanie cię złamać. Świetnie radzisz sobie w obliczu trudności i przeciwności losu. Jednak najczęściej tych, które jesteś w stanie przewidzieć. Jesteś także dobrym strategiem. Charakteryzujesz się niezmiennością i bywasz uparty. Mocno trzymasz się swojego zdania. Bywasz także zamknięty uczuciowo. Nie chcesz wychodzić ze swojej „skorupki” i wyrażać emocji przed innymi. Takie zachowanie ma na celu ochronę przed zranieniem. Brak ci także elastyczności i spontaniczności. Masz bardzo sztywne podejście do życia i nie radzisz sobie ze zmianami lub podejmowaniem decyzji życiowych.

Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testy
Kliknij w obrazek i sprawdź nasze pozostałe testyopracowanie własneINTERIA.PL

Jajko numer trzy

Z twojego wyboru wynika, że jesteś człowiekiem otwartym i elastycznym. Chętnie doświadczasz nowych rzeczy i z łatwością adaptujesz się do otoczenia i zmian w życiu. Cenisz sobie także różnorodność. Bywasz wrażliwą osobą i szybko potrafisz się rozpaść. Kierujesz się emocjami, więc jeśli coś nie idzie po twojej myśli, to szybko się załamujesz. Intensywnie angażujesz się w relacje, przez co łatwo cię zranić. Często ryzykujesz, więc nieprzyjemne sytuacje nie są ci obce, gdyż najpierw robisz, a potem myślisz. Lubisz cieszyć się obecną chwilą i nienawidzisz grafików. Uważasz, że spontaniczność, to najlepszy przepis na szczęście.

Sposoby na pamięćNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas