Reklama

Reklama

Jak będzie miała na imię córeczka Beatrycze z Yorku? Bukmacherzy obstawiają

Księżniczka Beatrycze, wnuczka brytyjskiej królowej Elżbiety II, urodziła pierwsze dziecko. Fani rodziny królewskiej zastanawiają się, jakie imię będzie nosiła córeczka Beatrycze z Yorku. Bukmacherzy mają swoje typy.

Księżniczka Beatrycze z Yorku 18 września urodziła córeczkę. Wnuczka brytyjskiej królowej Elżbiety II o narodzinach dziecka poinformowała na Twitterze. Chociaż świeżo upieczeni rodzice nie ogłosili jeszcze, jak dziewczynka będzie miała na imię, fani rodziny królewskiej mają swoje typy.

Beatrycze z Yorku urodziła. Jak nazwie swoją córeczkę?

Narodziny "royal baby" to zawsze duże wydarzenie w Wielkiej Brytanii. Nic dziwnego,  że fani rodziny królewskiej od razu po ogłoszeniu przyjścia na świat dziewczynki zaczęli zastanawiać się,  jak będzie miła na imię.  Niektórzy obstawiają, że  maleństwo otrzyma imię po prababci. Brytyjska królowa została prababcią już po raz 12. Czwórka prawnucząt monarchini urodziła się w tym roku. Na razie żadne z nich nie nosi imienia Elżbieta.  Bukmacherzy są zdania, że córeczka Beatrycze z Yorku otrzyma inne imię.

Reklama

Bukmacherzy obstawiają imię córeczki Beatrycze z Yorku!

Portal "People" doniósł, że bukmacherzy Ladbrokes obstawiają, jakie imię będzie nosić księżniczki Beatrycze. Według nich najbardziej prawdopodobne jest imię Matilda (prognoza z kursem 4/1).  Popularnością wśród bukmacherów cieszą się również imiona: Florence (kurs 9/2), Arabella (kurs 5/1), Cecelia (kurs 5/1), Francesca (kurs 6/1) oraz Elizabeth (kurs 7/1).

Imiona, które wybierają członkowie rodziny królewskiej dla swoich pociech, zazwyczaj wyróżnia niezwykła etymologia. Przedstawicielka firmy developerskiej w rozmowie z portalem "People" skomentowała to, jak prezentują się wyniki. "Matilda i Florence okazują się popularnymi imionami i są na szczycie zakładów. Podobnie jest z innymi inspirowanymi kulturą włoską wyborami, takimi jak Arabella czy Giovanna" - zaznaczyła.

***

Przeczytaj też:

Borówka brusznica zwana także czerwoną. Jakie ma właściwości?

Azja otwiera się na turystów. Jest jednak "ale"

Córka Przemysława Salety potrzebuje pomocy! Dramatyczna sytuacja

Zobacz więcej:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy