Reklama

Reklama

Jasnowidzka Aida przepowiada przyszłość. Z tymi ludźmi trudno będzie sobie poradzić

Wróżka Aida odniosła się do przyszłości dzieci urodzonych w 2022 r. “To jest taki moment, kiedy pukają do nas mocne dusze”.

Wróżka Aida: "Jesteśmy w ważnym momencie, jesteśmy zawieszeni pomiędzy dwoma światami"

Wróżka Aida na przełomie października i listopada stała się niezwykle aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jasnowidzka tłumaczy to ważnym momentem, w jakim się aktualnie znajdujemy: zawieszenia pomiędzy dwoma światami. Właśnie z tego powodu kobieta zorganizowała niezapowiedzianą transmisję na żywo. Podczas której omawiała kwestie relacji pomiędzy żyjącymi a zmarłymi. Więcej na temat jej przesłania na dzień zmarłych przeczytasz w artykule: Jasnowidzka Aida z ważnym przesłaniem: “Jesteśmy w ważnym momencie, jesteśmy zawieszeni pomiędzy dwoma światami...".

Reklama

Jasnowidzka Aida przepowiada przyszłość dzieci urodzonych w 2022 r.

W trakcie relacji na żywo jednak z użytkowniczek pochwaliła się wizjonerce, że niebawem urodzi syna. Aida Kosojan-Przybysz podchwyciła ten temat i skorzystała z okazji, aby odnieść się do przyszłości dzieci urodzonych w 2022 r. 

Chłopcy urodzeni w 2022 r. mają wyrosnąć na mężczyzn, którzy rzadko będą się liczyć z cudzym zdaniem. 

Zobacz również: Krzysztof Jackowski alarmuje. Wskazał konkretną część Polski! "Najgorsze przed nami"

Kim jest wróżka Aida?

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Gruzji. Kobieta ma ormiańskie korzenie. Obecnie na stałe mieszka i pracuje w Polsce. Jest jedną z najbardziej znanych jasnowidzek w naszym kraju. Zdolność widzenia przyszłości Aida odziedziczyła po babce. Wizjonerstwo jest w jej rodzinie dziedziczone od wieków. Zawsze ten dar otrzymuje najstarsza córka, a ujawnia się on, w co drugim pokoleniu. Jasnowidzka Aida często podkreśla, że nigdy nie próbowała się reklamować, bo jej zdaniem osoby, które powinny do niej trafić — trafią.

Zobacz również: Osoby o tych imionach tworzą najszczęśliwsze związki. Dla wielu to ideały

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aida | Aida Kosojan-Przybysz | polska jasnowidzka | jasnowidzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy