Reklama

Reklama

"Jestem sześcioletnią milionerką". Co dzieje się dziś u Isabelli Barrett?

Twarz małej Isabelli Barrett kojarzą miliony na całym świecie. Jako mała dziewczynka, dzięki udziałowi w programie "Toddlers & Tiaras", zyskała ogromną popularność na całym świecie. Jak wygląda dziś?

Niektórzy twierdzą, że zabrano jej dzieciństwo. Ona zaś, po jedenastu latach od swojego pierwszego konkursu piękności, przyznaje, że kocha swoją pracę i nie wyobraża sobie, żeby jej życie mogło wyglądać inaczej.

Isabella Barrett milionerką była już w wieku sześciu lat. To wówczas padł z jej ust słynny już cytat: "Jestem sześcioletnią milionerką". W wieku dziesięciu lat miała już własną, rozrastającą się linię ubrań i biżuterii. Jej popularność poszybowała w górę, gdy w 2013 roku udzieliła wywiadu dla magazynu "In Touch", gdzie padła jej słynna już wypowiedź "Jestem sześcioletnią milionerką". Wymalowaną, poprzebieraną dziewczynkę od najmłodszych lat po konkursach piękności prowadzała jej mama. Po występie w programie telewizyjnym "Toddlers&Tiaras", w którym przedstawiano historie dziecięcych uczestniczek konkursów piękności, o 6-letniej Isabelli dowiedział się cały świat.

Reklama

Jej matka idealnie wykorzystała moment sławy córki, zakładając markę "Glitzy Girl" z produktami kosmetycznymi dla dzieci sygnowanymi nazwiskiem kilkuletniej Isabelli. 

Dalsze dzieje małej milionerki

Dziś Isabella Barret ma już 15 lat. Choć od pierwszego wygranego przez nią konkursu piękności minęło 11 lat, cały czas umie wykorzystywać swoją sławę, którą zdobyła jako dziecko. W dalszym ciągu bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych i reklamuje różne produkty. Jej Instagram śledzi prawie 40 tys. osób, co nie jest może zawrotną liczbą, jednak firma założona przez jej matkę rozrosła się w biznesowe imperium.

Obecnie Isabella ma w swoim posiadaniu pięć marek. Poza tym, zajmuje się również stylizowaniem nastoletnich modelek i gwiazd.

Zapowiedziała też, że niebawem ukaże się jej pierwsza książka, nad którą pracuje od roku. Będzie ona opisywała jej dotychczasowe sukcesy i przeżycia z konkursów piękności.

Czytaj więcej:

Modne stylizacje Agaty Kornhauser-Dudy

Angelina Jolie zadała szyku na premierze w Rzymie. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Małgorzata Kożuchowska zachwyca w cekinowym garniturze

Zobacz także:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje