Klaudia El Dursi ogłosiła radosne wieści. Opublikowała wyjątkowe zdjęcie

Klaudia El Dursi zaskoczyła swoich fanów wyjątkowo radosną wieścią. Przy okazji publikacji zdjęcia, na którym pozują ona sama, dwóch jej synów oraz ukochany partner, gwiazda podzieliła się zmianami w swoim życiu. Okazuje się, że modelka zaczęła nowy etap i jest z tego powodu niezwykle szczęśliwa.

Klaudia El Dursi pochwaliła się radosną wiadomością
Klaudia El Dursi pochwaliła się radosną wiadomością Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East NewsEast News

Klaudia El Dursi i jej największy skarb

Klaudia El Dursi, modelka znana z programu "Top Model" oraz z show "Hotel Paradise", zyskała sporą popularność dzięki tym telewizyjnym programom.

Choć niejednokrotnie Klaudia El Dursi podkreślała, że praca w jej życiu jest ważna, to największą jej radością i najbardziej drogocennym skarbem jest dla niej rodzina.

Modelka chętnie chwali się najbliższymi w mediach społecznościowych i zawsze docenia relacje ze swoim życiowym partnerem i synami.

Nie brakuje ich wspólnych zdjęć na profilach modelki i tym razem nikogo nie zdziwiło kolejne wspólne, rodzinne zdjęcie, które opublikowała gwiazda.

Jednak szybko okazało się ono wyjątkowe!

Klaudia El Dursi ogłosiła radosną nowinę

Okazuje się, że gwiazda "Top Model" i "Hotel Paradise" ma powody do radości. Gwiazda, publikując zdjęcie ze swoimi synami i ukochanym, kiedy wszyscy razem siedzieli na dużym łóżku, ogłosiła, że zmienili miejsce zamieszkania.

"Pierwsza noc na nami. Nowy dom, nowy start, nowy rozdział w życiu" - napisała pod zdjęciem szczęśliwa Klaudia El Dursi.

Tymi słowami gwiazda rozwiała wszelkie wątpliwości, a w komentarzach posypały się gratulacje i ciepłe słowa od fanów, a także koleżanek z branży.

To dla Klaudii El Dursi wyczekana zmiana, która sprawia jej wiele radości. Czym jeszcze zaskoczy następnym razem swoich fanów? Z pewnością obserwatorzy gwiazdy będą mogli liczyć na dzielenie się przez Klaudię tym, jak urządza nowe lokum.

Narazie możemy zobaczyć tylko niewielki skrawek sypialni, w której panuje prostota i beże.

Zdanowicz pomiędzy wersami. Odc. 59: Ewa MingeINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}