Klaudia El Dursi w odważnych stylizacjach. Zachwyciła na festiwalu

Klaudia El Dursi, polska modelka i prezenterka telewizyjna wybrała się na słynny belgijski festiwal muzyczny i zachwyciła stylizacjami. Piękna i wyjątkowo zgrabna gospodyni programu "Hotel Paradise" postawiła na odważne zestawy - zrobiło się naprawdę gorąco!

Klaudia El Dursi zachwyciła festiwalowymi kreacjami
Klaudia El Dursi zachwyciła festiwalowymi kreacjami KurnikowskiAKPA

Klaudia El Dursi prowadzi obecnie program "Hotel Paradise" - wspiera uczestników, spotyka się z nimi na "Rajskich Rozdaniach" i sędziuje konkursy na plaży. Gdy uczestniczki programu biegają po niej ubrane tylko w skąpe bikini, Klaudia zachwyca imponującymi kreacjami - wybiera długie , kolorowe suknie i buty na wysokich obcasach. Teraz zaskoczyła jednak fanów fotkami w odważnych, festiwalowych stylizacjach.

Klaudia El Dursi zachwyciła na festiwalu. Ale stylizacje

Klaudia El Dursi wybrała się na słynny festiwal muzyki elektronicznej Tomorrowland, który odbywa się co roku, w ostatni weekend (lub ostatnie dwa weekendy) lipca, w miejscowości Boom w Belgii. Tomorrowland jest jednym z największych i najbardziej znanych festiwali muzycznych na świecie, a bilety wyprzedają się w całości w kilka minut! Prezenterce i modelce udało się w tym roku dostać na imprezę, a przy okazji zachwycić oryginalnymi stylizacjami.

Klaudia zamieściła na Instagramie zdjęcia i filmiki, dokumentujące jej pobyt na festiwalu. Gwiazda zaprezentowała się najpierw w szarym, obcisłym zestawie, do którego dobrała wysokie, czarne buty, a później zachwyciła w limonkowej, odważnej stylizacji.

Fani nie byli w stanie przejść obojętnie obok tych zdjęć i filmików i zasypali gwiazdę komplementami:

- "Boszz kobieto. Ty jesteś chyba najpiękniejszą babką świata", "Brak słów, można podziwiać i podziwiać Cię bez końca", "Jak można być tak obłędnie pięknym", "Piękna", "Miazga", "Bóstwo, "Rakieta" - piszą oszołomieni.

Faktycznie robi wrażenie?

Zobacz również: 

„Fajka pokoju”: Była stewardessa o strachu przed lataniem samolotem Polsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}