Reklama

Reklama

Kobieta wydała tysiące na operację nosa w Turcji. Internauci twierdzą, że wygląda gorzej

Operacje plastyczne potrafią odmienić wygląd czy pomóc pozbyć się kompleksów. Niestety niektóre osoby wydają się uzależniać od zabiegów, co odbija się na ich urodzie. Na kolejną już operację nosa zdecydowała się pewna TikTokerka, jednak internauci skrytykowali jej metamorfozę.

Mimo coraz większej popularności ruchu ciałopozytywności (z ang. body positivity) dużo kobiet wciąż pragnie poprawiać swoją urodę. Niestety nie zawsze wychodzi to z korzyścią dla nich. Zdarzają się różne komplikacje albo po prostu nasz wygląd wcale się nie poprawia.

Operacja nosa pogorszyła wygląd kobiety?

Maisy Edward to 22-latka, która uwielbia chirurgię plastyczną i medycynę estetyczną. Kobieta wielokrotnie już powiększała usta, robiła botoks i lifting powiek. Największym jej kompleksem jest jednak nos, który operowała już dwukrotnie.

Ostatnią operację nosa Maisy wykonała w Turcji. Efektami postanowiła podzielić się na TikToku. Nagranie przedstawia twarz kobiety przed zabiegiem oraz po nim. W międzyczasie widzimy ją z wieloma bandażami, które musiała nosić przez dłuższy czas.

Reklama

Internautom nie podoba się jednak przemiana kobiety. Pod nagraniem można przeczytać negatywne komentarze takie jak: "Dziewczyno, skończysz wyglądając jak Jocelyn Wildenstein", "To nie był dobry pomysł" czy "To wygląda absolutnie okropnie".

Zobacz również: Pan młody przyjechał na swój ślub... w trumnie! Nagranie hitem TikToka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok | operacja plastyczna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy