Reklama

Reklama

Pan młody przyjechał na swój ślub... w trumnie! Nagranie hitem TikToka

TikTok codziennie potrafi zaskoczyć użytkowników nietypowymi nagraniami czy pomysłami. Tym razem hitem okazał się film, który przedstawia pana młodego przybywającego na własny ślub... w trumnie! Internauci jednak skrytykowali to dziwne rozwiązanie.

Ślub to dla wielu osób najważniejsze wydarzenie w życiu. Niektórzy marzą o tym, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i pełny wrażeń. Zwykłe wesele nie jest dla nich wystarczające, dlatego wymyślają dodatkowe atrakcje.

Przyjechał na własny ślub... w trumnie

Tak było w przypadku ślubu, z którego nagranie jest hitem na TikToku. Użytkownik tobz88 opublikował film, na którym widać jak pan młody przyjeżdża na własną ceremonię... w trumnie! "Czy to pogrzeb? Nie, mój przyjaciel zdecydował się w ten sposób stanąć przed ołtarzem" - czytamy w opisie.

Na filmie obserwujemy druhny i drużbów, którzy wyciągają trumnę z bagażnika karawanu pogrzebowego. Następnie uczestnicy uroczystości przenoszą ją pod zaaranżowany ołtarz, a na koniec pan młody wychodzi ze środka. Nie wiadomo niestety, jak zareagowała na to panna młoda.

Reklama

Nagranie, które obejrzało 8,5 miliona interanutów, spotkało się z wieloma negatywnymi komentarzami. Użytkownicy TikToka stwierdzili, że sami nie chcieliby uczestniczyć w takim ślubie. "To brak szacunku dla instytucji małżeństwa" - napisała jedna z osób.

Zobacz również: Widzisz obraz ukryty w morzu zygzaków? Jest trik, żeby się udało

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy