Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Przewidział chaos i krach

Krzysztof Jackowski za pośrednictwem platformy YouTube znów podzielił się kolejną wizją. Nagranie jak zwykle odbiło się szerokim echem, a jego słowa znów nie napawają optymizmem. Jasnowidz wspomniał o czasie chaosu i strachu. Co jeszcze powiedział Krzysztof Jackowski?

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju, a jego wizje cieszą się niezwykłą popularnością. Dzieli się nimi za pomocą platformy YouTube, gdzie co pewien czas przeprowadza transmisje live. 

Odbijają się one szerokim echem i oglądają je tysiące osób. Wszystko przez to, że przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego nie raz miały odzwierciedlenie w rzeczywistości. Wiele osób kieruje się jego wskazówkami i wyczekuje kolejnych przesłań.

Jasnowidz przekazuje internautom wizje dotyczące przyszłości, wskazuje, co czeka nie tylko Polskę, ale cały świat. Skupia się na tematach politycznych oraz gospodarczych i przepowiada, co może się wydarzyć w najbliższych miesiącach. 

Reklama

Przeczucia Krzysztofa Jackowskiego nie zawsze są pozytywne. Zazwyczaj jego słowa przerażają i odnoszą się do negatywnych sytuacji. Tym razem w nagraniu zatytułowanym "Nastąpi Przesilenie, ale to nic nie zmieni" na samym początku jasnowidz wspomina o chaosie i strachu. 

Nowe przesłanie Krzysztofa Jackowskiego

W najnowszym nagraniu Krzysztof Jackowski odniósł się do wojny w Ukrainie. Stwierdził, że sytuacja u naszych wschodnich sąsiadów nie uspokoi się w najbliższym czasie. Dodał, że ze strony Rosji pojawią się liczne groźby. 

Krzysztof Jackowski podał, że to wszystko wywoła chaos, który wbrew pozorom będzie niebezpieczny. Poza tym wspomniał o kryzysie, który panuje w Europie i Ameryce Północnej. Zdaniem wizjonera to wszystko może doprowadzić do krachu i "rozdania zasad nowej ekonomii". 

Jasnowidz dodał, że gdyby w tym momencie doszło do zakończenia wojny w Ukrainie, to sytuacja związana, chociażby z surowcami nie uległaby poprawie. 

Poza tym Krzysztof Jackowski odpowiedział na komentarz internauty dotyczący wybuchu kolejnej wojny. "Ona jest, ale dopiero jak zmieni się świat, jak obudzimy się w innej rzeczywistości, zrozumiemy, że to była kompletnie inna od innych wojen. Zrozumiemy, że najgorszym działem, jakie ludzkość stworzyła, była informacja i słowo" - podkreślił jasnowidz.

***

Zobacz także:

„Żyrardowski lagun”. Strażnicy miejscy pojechali do „węża”. Oto co znaleźli

Chleb za 30 złotych? Piekarze ostrzegają i apelują do rządu

Nigdy przejście na emeryturę nie było tak opłacalne! Zadecydowały o tym dwa ważne czynniki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy