Krzysztof Jackowski powraca z nową wizją. Mówi o "kontrolowanej biedzie"

Krzysztof Jackowski opublikował na swoim kanale na YouTubie nowy film. Jasnowidz mówi w nim o swoich wizjach przyszłości, które nie rysują się w kolorowych barwach. Wspomniał m.in. o "kontrolowanej biedzie". Czy ma być to zjawisko?

Krzysztof Jackowski powrócił z nową wizją przyszłości
Krzysztof Jackowski powrócił z nową wizją przyszłościBartosz KrupaEast News

Krzysztof Jackowski jest znanym polskim jasnowidzem. Mężczyzna często wypowiada się o aktualnie ważnych tematach. Prowadzi również swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z internautami swoimi wizjami.

Krzysztof Jackowski o "kontrolowanej biedzie"

Tym razem jasnowidz wypowiedział się na tematy związane z energią elektryczną czy możliwymi atakami nuklearnymi. Jackowski twierdzi, że wkrótce nastąpi "obniżenie wartości zamożności społecznej", czyli braki w zaopatrzeniu i wysokie ceny.

Nastąpi też kontrolowany głód. Nie głód, że ludzie będą umierać z głodu, tylko totalne obniżenie wartości zamożności społecznej. Też wiele niedoborów. W tej chwili mamy tylko wysokie ceny. Będzie bieda kontrolowana, ona będzie trwała do roku 2027/2028. Potem się już wszystko zmieni i pogodzimy się z nowym systemem, nowym ładem.
mówił Jackowski

Jasnowidz ma czarne wizje przyszłości

Oprócz pojęcia kontrolowanej biedy Jackowski odniósł się także do trudnych wydarzeń z ostatnich trzech lat, takich jak pandemia, wojna czy inflacja. Jasnowidz jest zdania, że w najbliższej przyszłości będzie jeszcze gorzej.

W niektórych państwach ludzie zaczną się przemieszczać w inne państwa, ale potem tego im zabronią, bo będą musieli dla własnego bezpieczeństwa przebywać w schronieniach. Jak stanie się ten chaos to powstanie fikcyjna wojna na świecie. Będzie nowym podziałem. Ale słowo „wojna” będzie atrapą, a nie konfliktem. Kiedy tak się stanie, świat podzieli się na dwie części – wschodni i zachodni
twierdzi jasnowidz
Natura kobiety
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas