Reklama

Reklama

Krzysztof Jackowski przewidział skażenie Odry? "Ludzie będą bali się wody"

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Mężczyzna często wypowiada się o aktualnie ważnych tematach. Tak też było tym razem, kiedy zabrał głos w sprawie skażenia Odry. Rok temu miał nawet podobną wizję!

Ostatnio całą Polskę poruszyły informacje o skażeniu Odry. Katastrofa ekologiczna jest zagrożeniem zarówno dla zwierząt i roślin, jak i dla ludzi. W sprawie tego wydarzenia postanowił się wypowiedzieć znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o skażeniu Odry

Jackowski opublikował specjalne wideo na swoim oficjalnym koncie na Youtubie. Pojawiło się ono w godzinach popołudniowych, w których zazwyczaj jasnowidz nie publikuje, ale jak sam podkreślił, wymagały tego wyjątkowe okoliczności.

Okazuje się, że mężczyzna rok temu miał bardzo podobną wizję do dzisiejszej rzeczywistości. Pamiętali o tym również jego fani, którzy licznie zwracali mu na to uwagę w komentarzach. Jackowski odniósł się do tego w najnowszym filmie, w którym wspomina wizję.

Reklama

Jasnowidz nie ukrywa, że bardzo niepokoi go stan Odry. Najbardziej Jackowskiego przeraża fakt, że eksperci wciąż nie ustalili źródła skażenia.

***

Zobacz również:

Połączenie tych produktów to piekło dla żołądka. Wzdęcia to nie wszystko

Maryja pokazała jej przyszłość świata. Co zobaczyła Mirjana Soldo?

Woda z ogórków kiszonych - eliksir składników aktywnych biologicznie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | skażenie odry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy