Reklama

Reklama

Książka pisana 188 dni i nocy

Przez 188 dni i nocy Małgorzata Domagalik i Janusz L. Wiśniewski pisali do siebie e-maile o przyjaźni, miłości, samotności, o tym, co codzienne i wyjątkowe. Przytrafiały im się przedziwne i całkiem zwyczajne historie.

Czasem, jak to mężczyzna i kobieta, nie do końca się rozumieli, ale wciąż byli ciekawi siebie. Rozważali, jakie są współczesne kobiety, a jacy mężczyźni, co ich dzieli, a co łączy, czym jest miłość, zdrada, feminizm.

Reklama

W książce "188 dni i nocy" wydanej przez agencję wydawniczą Jacek Santorski & CO jest w tej książce wiele błyskotliwego fechtunku na słowa i równie błyskotliwych ripost. Jest trochę gry, ale więcej wzajemnej życzliwości, zrozumienia i zadumy. Tego co przeżyli, osiągnęli, co jest dla nich aktualnie najważniejsze. Nie sposób zatem było uniknąć opowieści o dalszych losach bohaterów "S@motności w sieci" i rozmów o "siostrzanych uczuciach".

Małgorzata Domagalik - znana publicystka i autorka programów telewizyjnych. Redaktor naczelna miesięcznika "Pani". Autorka "Siostrzanych uczuć", "Serca na sznurku", a także wspólnie z Krystyną Koftą "Piranii, harpii i aniołów". Ponadto prowadzi popularne programy telewizyjne, m.in. "Mieszane uczucia".

Janusz Leon Wiśniewski - mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Ukończył Technikum Rybołówstwa Morskiego w Kołobrzegu, zdobył magisterium z fizyki i ekonomii na UMK w Toruniu, doktoryzował się z informatyki na Politechnice Warszawskiej, a habilitację uzyskał z chemii na Politechnice Łódzkiej. Profesor Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Współredaktor czasopisma chemiczno-informatycznego "Molecules". Twórca programów komputerowych, stosowanych powszechnie przez firmy chemiczne. Autor poczytnych książek, m.in. "S@motności w sieci", "S@motności w Sieci. Tryptyk", "Zespołów napięć", "Losu powtórzonego", "Intymnej teorii względności", a także napisanej wspólnie z Renatą Palką-Smagorzewską i Mariuszem Makowskim "Martyny".

17 października gościem czata serwisów Facet i Kobieta był Janusz L. Wiśniewski - przeczytaj relację

INTERIA.PL jest patronem medialnym książki. Wygraj książkę

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Domagalik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje