Reklama

Reklama

​Lubisz pisać kwieciste listy? Możesz robić to dla królowej. Za niezłą pensję!

Jeśli marzysz o pracy na dworze królewskim, to nadarza się ku temu doskonała okazja. Królowa Elżbieta II poszukuje pracownika zespołu odpowiedzialnego za jej korespondencję. Kandydat powinien perfekcyjnie znać język angielski i umieć pisać listy, które "na długo zapadną w pamięci adresatów". W zamian oferowane jest zatrudnienie na etat i roczna pensja wysokości ponad 23 tys. funtów.

Do Pałacu Buckingham każdego dnia spływają setki listów z całego świata, trudno zatem oczekiwać, że leciwa monarchini będzie osobiście odpowiadać na każdy z nich. To zadanie powierzono specjalnemu zespołowi, który dba o to, aby żaden list nie pozostał bez odpowiedzi, niezależnie od tego, czy zawierał skomplikowane pytania, czy jedynie zwykłe pozdrowienia dla Elżbiety II i członków jej rodziny. I to właśnie do działu odpowiedzialnego za prowadzenie królewskiej korespondencji poszukiwany jest nowy pracownik.

Zgodnie z ogłoszeniem, opublikowanym na profilu The Royal Household na Linkedin, idealny kandydat musi wykazać się oczywiście doskonałą organizacją pracy, przywiązaniem do detalu i gotowością do przetwarzania ogromnej ilości informacji i treści. 

Reklama

"Każdego roku otrzymujemy tysiące listów. Pracując w ramach Działu Korespondencyjnego, twoim zadaniem będzie zapewnienie, aby każdy z osobna otrzymał terminową i dobrze skomponowaną odpowiedź, która na długo zapadnie w pamięci adresata" - opisują wymagania stawiane pracownikom autorzy ogłoszenie.

Osoba, która spełni owe wymogi i dostanie pracę na dworze królewskim, będzie zarabiać rocznie ponad 23 tys. funtów. Przysługują jej 33 dni urlopu, może też liczyć na udział w szkoleniach.

***
Zobacz również:


Ochroniarz księżnej Diany nadal na nią donosi. Po śmierci...

Charlene zrezygnowała z kariery, by zostać księżną. Wróżono jej sukces! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje