Majka Jeżowska po raz pierwszy została babcią! Świętuje „babciashower”

Majka Jeżowska obwieściła, że została babcią. Kilka dni temu na świat przyszła pierwsza wnuczka piosenkarki – Róża. „Nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało” – napisała na Instagramie Jeżowska. Teraz piosenkarka wraz z Anną Jurksztowicz i Joanną Kurowską świętuje „babciashower”

Majka Jeżowska po raz pierwszy została babcią!
Majka Jeżowska po raz pierwszy została babcią!Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News

Ostatnie miesiące były prawdziwym wyzwaniem dla Majki Jeżowskiej. Piosenkarka nie mogła doczekać się narodzin swojej pierwszej wnuczki. Kilka dni temu obwieściła światu, że mała Róża jest już na świecie. Dumna babcia opublikowała na Instagramie zdjęcie noworodka.

Majka Jeżowska została babcią. "Początek tygodnia i początek nowego życia"

Cztery dni temu na świat przyszła pierwsza wnuczka Majki Jeżowskiej. Wojciechowi Jeżowskiemu, synowi piosenkarki, urodziła się córka.

"Początek tygodnia i początek nowego życia! O 6:15 zostałam babcią! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało pod czujną opieką Szpitala Świętej Rodziny! Gratuluję dzielnej mamie i mojemu czułemu synowi - kocham was bardzo i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką!" - napisała artystka.

Majka Jeżowska świętuje "babciashower"

Pod opublikowaną przez piosenkarkę fotografią noworodka posypały się gratulacje. Tymczasem świeżo upieczona babcia, w towarzystwie Anny Jurksztowicz i Joanny Kurowskiej, świętuje już "babciashower".

"Babcia party. Babcia shower. Dostałam śliczną sukieneczkę dla Różyczki. Dziękuję dziewczyny" - mówi Majka Jeżowska, która na filmiku pozuje wspólnie z przyjaciółkami. "Majeczko, jesteśmy takie szczęśliwe. Jesteś babcią!" - odpowiada Joanna Jurkowska. "A jaka jeszcze będziesz szczęśliwa, to sobie nie wyobrażasz" - dodaje Anna Jurksztowicz.

Majka Jeżowska przekonuje koleżanki, że wkrótce będą musiały jej pomagać, bo "sama może nie dźwignąć". "Jak ty nie dźwigniesz, to kto?" - pyta Jurkowska.

Przy okazji na najnowszym filmiku świeżo upieczona babcia podziękowała swoim followersom za "piękne gratulacje z okazji narodzin wnuczki".

Katarzyna Kołeczek: Każda ciąża i każdy poród są inneNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas