Reklama

Reklama

Majka Jeżowska po raz pierwszy została babcią! Świętuje „babciashower”

Majka Jeżowska obwieściła, że została babcią. Kilka dni temu na świat przyszła pierwsza wnuczka piosenkarki – Róża. „Nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało” – napisała na Instagramie Jeżowska. Teraz piosenkarka wraz z Anną Jurksztowicz i Joanną Kurowską świętuje „babciashower”

Ostatnie miesiące były prawdziwym wyzwaniem dla Majki Jeżowskiej. Piosenkarka nie mogła doczekać się narodzin swojej pierwszej wnuczki. Kilka dni temu obwieściła światu, że mała Róża jest już na świecie. Dumna babcia opublikowała na Instagramie zdjęcie noworodka.

Majka Jeżowska została babcią. "Początek tygodnia i początek nowego życia"

Cztery dni temu na świat przyszła pierwsza wnuczka Majki Jeżowskiej. Wojciechowi Jeżowskiemu, synowi piosenkarki, urodziła się córka.

"Początek tygodnia i początek nowego życia! O 6:15 zostałam babcią! Moja wnuczka Róża nie spieszyła się zbytnio na spotkanie z tym światem, ale wszystko się udało pod czujną opieką Szpitala Świętej Rodziny! Gratuluję dzielnej mamie i mojemu czułemu synowi - kocham was bardzo i nie mogę się doczekać spotkania z Różyczką!" - napisała artystka.

Reklama

Majka Jeżowska świętuje "babciashower"

Pod opublikowaną przez piosenkarkę fotografią noworodka posypały się gratulacje. Tymczasem świeżo upieczona babcia, w towarzystwie Anny Jurksztowicz i Joanny Kurowskiej, świętuje już "babciashower".

"Babcia party. Babcia shower. Dostałam śliczną sukieneczkę dla Różyczki. Dziękuję dziewczyny" - mówi Majka Jeżowska, która na filmiku pozuje wspólnie z przyjaciółkami. "Majeczko, jesteśmy takie szczęśliwe. Jesteś babcią!" - odpowiada Joanna Jurkowska. "A jaka jeszcze będziesz szczęśliwa, to sobie nie wyobrażasz" - dodaje Anna Jurksztowicz.

Majka Jeżowska przekonuje koleżanki, że wkrótce będą musiały jej pomagać, bo "sama może nie dźwignąć". "Jak ty nie dźwigniesz, to kto?" - pyta Jurkowska.

Przy okazji na najnowszym filmiku świeżo upieczona babcia podziękowała swoim followersom za "piękne gratulacje z okazji narodzin wnuczki".

Czy warto przebijać uszy niemowlęciu?
Ten noworodek to rekordzista! Niewiarygodne, ile ważył przy urodzeniu
Aleksandra Domańska doświadczyła domowego porodu. Zdradziła szczegóły

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Majka Jeżowska | babcia | wnuczka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy