Reklama

Reklama

Morze pomysłów na bezmiar szczęścia

Ilustrowany poradnik szczęścia, który czyta się jakby był napisany przez twoją najlepszą przyjaciółkę!

Kochaj siebie - czy może być bardziej oklepane poradnikowe hasło? Mimo wszystko często zapominamy o tym, że powinnyśmy traktować się lepiej. Być na co dzień mniej krytyczną i bardziej wyrozumiałą w stosunku do siebie.

"Morze pomysłów na bezmiar szczęścia" to dziesięć rzeczy, które każda z nas powinna robić częściej, aby czuć się szczęśliwszą. Książka jest jak przyjaciółka, która pomoże Ci być optymistycznie nastawioną do świata i siebie. Po jej przeczytaniu poczujesz się po prostu lepiej sama ze sobą, zaczniesz podchodzić do życia trochę mniej poważnie, a do siebie - mniej roszczeniowo. Bo przecież życie jest również po to, żeby dobrze się bawić!

Reklama

W książce znajdziesz inspirujące wonderporady, które możesz wyciąć i powiesić nad biurkiem, albo włożyć do notatnika i spoglądać na nie zawsze, gdy masz gorszy humor. Urocze i zabawne naklejki umilą dzień Tobie i Twoim bliskim, a lekka i przyjemna forma sprawi, że nawet poniedziałkowy poranek nabierze weselszych barw.

Radosne i niecodzienne "Morze pomysłów..." działa jak skok do wody w upalny, sierpniowy dzień. Nie bierz życia śmiertelnie poważnie, w końcu nikt nie wychodzi z niego żywy!

W książce znajdziecie:

  • 10 całkowicie różnych rozdziałów
  • Wonderporady do wycięcia
  • Urocze naklejki
  • Zastrzyk dobrego humoru

 

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama