Reklama

Reklama

Można oszukać przeznaczenie?

W książce "Oszukać przeznaczenie" Joshilyn Jackson przedstawia historię młodej kobiety Rose Grandee, której życie nigdy nie rozpieszczało.

W dzieciństwie została porzucona przez matkę, a w dorosłym życiu maltretował ją mąż. Początkowo z godnością i potulnie znosiła bicie i poniżanie, nie mówiąc o tym nikomu, a liczne sińce na ciele maskowała kolorowymi strojami.

Jednak Rose Grandee to kobieta, która posiada dwie osobowości. Poznajemy Rose, która godzi się na brutalne traktowanie przez męża, oraz Rose, która jest przebojowa, niezależna. Nieobca jej jest broń.

Bohaterka od pewnej przypadkowo spotkanej wróżbiarki słyszy, że musi zabić męża. Ponadto dowiaduje się także od niej, że jeśli ona tego nie zrobi pierwsza, to mąż zabije ją. Od tej chwili Rose toczy wewnętrzną walkę, zadając sobie pytanie: czy zabić męża, czy dalej znosić upokorzenie z jego strony.

Reklama

Po nieudanej próbie morderstwa, Rose ucieka z domu i próbuje odnaleźć matkę. Od tej pory, mając przy swoim boku ukochanego psa, Grubą Gretel, oraz broń, zdana jest tylko na siebie. Czy uda jej się odnaleźć matkę i czy na pewno ucieczka od męża będzie udana? Jedno jest pewne: w trakcie swojej podróży odkryje wiele prawd o sobie i o swojej rodzinie.

***

Joshilyn Jackson - mieszka w Georgie wraz z mężem i dwójką dzieci. Autorka powieści "Bogowie Alabamy", "Widmo", "Gdzie diabeł mówi dobranoc". Wszystkie trzy książki stały się najbardziej poczytnymi tytułami stowarzyszenia Book Sense. Powieść "Oszukać przeznaczenie" już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafiła na listę bestsellerów.

Wydawnictwo G+J

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje