Reklama

Reklama

Mysz je pączki w jednym z marketów. Nagranie jest hitem internetu!

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednym ze sklepów sieci marketów. Mysz zakradła się do niego i postanowiła spróbować pączków. Wideo stało się hitem internetu, który zalała fala zabawnych komentarzy. A co na tę "antyreklamę" firma?

Mysz w sklepie. Nagranie

Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Kilka dni przed nim w internecie pojawił się filmik, na którym widać jak mysz zakradła się do jednego ze sklepów i próbowała pączków. Wybrała sobie przysmaki oblane czekoladą z orzechami. Wideo szybko zrobiło furorę.

Autor nagrania nie chciał wyjawić, w jakim mieście miała miejsce ta sytuacja. Podkreślił natomiast, że szybko poinformował o fakcie obsługę, która pozbyła się myszy, a pączki zniknęły z półek. Wiadomo jednak, że do zdarzenia doszło w jednej ze sklepów sieci Biedronka.

Reklama

Mysz w sklepie. Komentarze

Internauci licznie zareagowali na niecodzienną sytuację. "To piekarz sprawdza jakość swoich wypieków", "Zostaw Ratatuja", "Świeżoznawca", "Myszka wie, co dobre", "Daj się zachwycić jakością Biedronki" - to tylko niektóre z wielu wpisów.

Biedronka została poproszona przez "Fakt" o komentarz w tej sprawie. Firma wydała oświadczenie, w którym podkreśliła, że dba o przestrzeganie procedur dotyczących profilaktyki i zwalczania szkodników. Pracownicy mają obowiązek monitorowania sklepów pod tym kątem.

***

Zobacz również:

Jak pozbyć się myszy i innych gryzoni z domu?

Dzik w domu mieszkanki niemieckiego miasta. Interweniowała policja

Jednopłciowa para pingwinów "adoptowała" flaminga

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | myszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy